Reklaam sulgub sekundi pärast

TalTech jätkab Meistriliigas täiseduga

TalTech
TalTech — FOTO: TalTech Volleyball

Naiste Meistriliiga põhiturniiril vahetus taaskord liider, kui ainsana kaotuseta püsiv TalTech tõusis võiduga Viimsi/Tallinna Ülikooli üle esimeseks. 

Koduväljakul mänginud Viimsi/Tallinna Ülikool üllatust serveerida ei suutnud, leppides kohtumises TalTechiga 0:3 (14:25, 20:25, 15:25) kaotusega. TalTechi kaheksast blokipunktist kuus toonud Kätriin Põld panustas võitu 16 punkti, lahendades mängu parimana rünnakuid 60-protsendiliselt. Pluss-miinus arvestuses näitas veatult tegutsenud Põld vastasseisu parimat kasutegurit +16. Nette Peit assisteeris 13 ja Ingrid Kiisk 10 punktiga. Raili Hunt tõi võõrustajatele 6 punkti.

Kui servi vastuvõtul olid võistkonnad sisuliselt võrdsed (Taltechi positiivne vastuvõtt 29% ja Viimsi/Tallinna Ülikoolil 26%), siis rünnakul oli mäekõrguse ülekaaluga edukam TalTech, lüües punktiks 43% tõstetest. Kaotajate sama näitaja oli 18%.

Teiselt kohalt esimeseks tõusnud TalTech on kümne mänguga kogunud maksimaalsed 30 punkti, teiseks langenud Tartu Ülikool/Bigbankil on 11 mänguga koos 28 punkti. Üheksa punkti saavutanud Viimsi/Tallinna Ülikool on seitsmes.

10. jaanuaril kell 19.30 võõrustab TalTech kaheksandal real asuvat Pärnu Spordikooli.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN