Reklaam sulgub sekundi pärast

Rannavollesuvi tuleb kuum: Eesti suvetuur, Rakvere MK-etapp ja EEVZA turniir

Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar
Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar — FOTO: volleyballworld.com

Sel suvel on Eesti rannavõrkpalli kalender tihe ja põnev, kui lisaks kodusele suvetuurile saavad mängijad end proovile panna Rakveres toimuval MK-etapil ning Kloogarannas toimuval EEVZA turniiril. Olulise uuendusena tuleb sel hooajal mängijatele litsentsitasu.

Juunis algava rannavolle suvetuuri etapid mängitakse sel suvel Rakveres, Tartus, Põltsamaal ja Paides. Lisaks toimuvad augustis Eesti meistrivõistlused.

Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) turniir peetakse 20.-22. juunil Kloogarannas ning Rakveres tuleb 3.-6. juulil Challenge taseme MK-etapp.

Rakvere MK-etapile saab registreeruda vaid läbi Eesti Võrkpalli Liidu järgmistel e-mailidel: [email protected], [email protected]Etapile registreerimine lõpeb 28. mail. 

Lisainfo EEVZA ja MK-etapi kohta.

Turniiridel osalemiseks tuleb osta litsents

Olulise uuendusena on alates sellest aastast turniiridel osalemisel kasutusel litsentsitasu, mis kehtib kogu hooaja. Noorte ehk 2005. aastal või hiljem sündinud mängijatele on litsentsitasu 10 eurot (ühe mängija kohta) ja täiskasvanutele ehk 2005. aastal ja varem sündinutele 25 eurot. Litsentsitasu peavad tasuma ka välisriikide kodanikud.

Litsentsi olemasolu ja tasumist kontrollib karikavõistluste peakohtunik. Litsentsi saab soetada Piletitasku kaudu, täpsem info tuleb õige pea.

Eesti rannavolle suvetuuri ajakava:

7.-9. juuni Rakvere

19.-21. juuli Tartu

26.-28. juuli Põltsamaa

9.-11. august Paide

16.-18. august Eesti meistrivõistlused