Reklaam sulgub sekundi pärast

Rae Spordikool/VIASTON lõpetas Balti liigas neljamängulise kaotusteseeria

Rae Spordikool/VIASTON
Rae Spordikool/VIASTON — FOTO: Rae Spordikool/VIASTON

Naiste Balti liigas lõppes Rae Spordikool/VIASTONi neljamänguline kaotusteseeria, kui kolmes geimis oldi paremad kodusest konkurendist Audentese SG/Noortekoondisest. Võiduga tõusti koha võrra neljandaks.

Kodusaalis mänginud Rae Spordikool/VIASTONi 3:0 (25:23, 25:15, 25:15) võitu andis suurima panuse Silvia Pertens, kes kogus 14 punkti ja näitas kasuteguri +12. Pertensi rünnakuefektiivsus oli silmapaistev 52% (23-st 12). Merili Kõrvel lisas võitjatele 12 ning Maria Säästla ja Anni Põldma võrdselt 9 punkti. Seejuures tegi sidemängija Põldma suurepärase etteaste servil, lüües koduvõistkonna üheksast ässast koguni kaheksa. Karlotta Kattai tõi külalistele 12 ja Caterina Cicetti 11 punkti.

Võõrustajad panid võidule aluse efektiivse rünnakuga, kui punktiks löödi 41% tõstetest. Kaotajate sama näitaja oli 27%. Blokipunktide arvestuses oli koduvõistkond parem 9-5.

VK Jelgavast möödunud Rae Spordikool/VIASTON hoiab turniiritabelis neljandat kohta, olles üheksa mänguga kogunud 15 punkti. 11 punkti teeninud Audentese SG/Noortekoondis on kuues. Nädalavahetusel toimub naiste Balti liigas kaheksa mängu.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN