Reklaam sulgub sekundi pärast

Pühapäeval näeb Võru Spordikeskuses mängimas nii tänaseid tippe kui võrkpallilegende!

Võru Barrius
Võru Barrius — FOTO: Andri Tallo

Pühapäeval 4. veebruaril toimub Võru Spordikeskuses Coop Võru suur võrkpallipäev, kus lisaks tegevmängijatele saab platsil näha ka võrkpallilegende. Sissepääs on kõigile tasuta.

Kell 13:00 algab päev EMÜ/Structura ja Danpower/Võru esiliiga lahinguga. Maaülikooli võistkonda juhendab esimest aastat treenerina tegutsev koondise ekslibero Rait Rikberg. Kell 15:00 toimub šõumäng spordikooli praeguste ning endiste õpilaste vahel, kelle seas nii endised koondislased kui ka meistriliiga mängumehed. Legende tüürib tänavu 80ndat juubelit tähistav Aksel Saal. Päeva maiuspalaks on kell 17:00 algav kohtumine Barrus Võru VK ja Riia Tehnikaülikooli vahel.

Euroopa meister ja olümpiamedalist Raimonds Vilde soovib RTU Robežsardze/Jurmala liigatabelis enne otsustavaid mänge paremasse positsiooni tüürida. Barrus Võru võistkonna peatreener Oliver Lüütsepp kutsub kõiki fänne omadele kaasa elama: “Soovime teha pisut ajalugu ja vaadata, kui palju meid spordikeskuse saali mahub.”

“Coop Vōru poolt on sel korral kõigile sissepääs tasuta. Barruse poolt on pere pisematele spordikesksue areenil lastebatuut. Orava jahtkond pakub fännidele suppi ja grillvorsti, korraldame publikumänge, toimub spordiriiete kirbukas,” lisab Lüütsepp.

Coop Võru võrkpallipäeval toimuvad kõik mängud tiitlivõistlusteltki tuttaval Taraflex kattel, mis muudab mängu kui ka selle jälgimise veelgi vaatemängulisemaks.