Põnev lõpplahendus andis Swedbanki karikavõidu Rakvere poeglastele

Tartus toimunud kuni 18-aastaste poeglaste Swedbanki karikavõistluste I finaalturniir pakkus põneva lõpplahenduse, kui esikolmik kogus võrdse arvu võite, punkte ja võrdne oli ka geimide suhe. Napi eduga krooniti Swedbanki karikavõitjaks Rakvere Spordikool. 

Rakvere Spordikool, Selver Tallinn Spordikool I ja Neemeco GerardosToys/Kohila vald kogusid parimatena neljast mängust kolm võitu, saavutasid 9 punkti ja näitasid võrdset geimide suhet 10:5, mis tähendas, et medalikolmiku järjestuse pani paika üldine geimipunktide suhe. Geimipunktide suhte võrdlus andis eelise Rakvere Spordikoolile, kelle näitaja oli 1,19 (344 võidetud ja 289 kaotatud punkti). Hõbemedalid riputati Selver Tallinn Spordikool I ja pronksmedalid Neemeco GerardosToys/Kohila valla poeglaste kaela, kui geimipunktide suhteks kujunes vastavalt 1,15 (345/301) ja 1,01 (335/333).

Olerex Tartu saavutas ühe võiduga neljanda koha, võiduta jäänud Spordiklubi Tats/Rae Spordikool I leppis viienda kohaga. Turniirist eemale jäänud Võrkpalliklubi Täht Tallinnale läks kirja kuues koht.

Parimateks mängijateks valiti Ralf Aros (Rakvere Spordikool), Kaspar Kaljur (Selver Tallinn Spordikool I), Marten Stopkin (Neemeco GerardosToys/Kohila vald) ja Kristjan Unt (Olerex Tartu). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN ja tulemused SIIN.

Tänavusel hooajal on U18 vanuseklassi poeglapsed juba korra omavahel kohtunud, kui oktoobris toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha Selver Tallinn Spordikool I. Teise koha saavutas Rakvere Spordikool ja kolmanda koha Spordiklubi Tats/Rae Spordikool I.