Poeglaste Eesti koondis kogunes treeninglaagrisse Käärikule

Eesti noortekoondis
Eesti noortekoondis — FOTO: volley.ee

20.-24. aprillil Käärikule kogunenud 2009. aastal ja hiljem sündinud poeglaste Eesti koondise treeninglaagris osales 21 poissi.

“Koondise kandidaatide seas on huvitavaid kujusid nii pikkuse kui mänguoskuste poole pealt,” ütles koondise peatreener Argo Meresaar. Peatreeneri sõnul oli laagrisse kutsutud 24 poissi, kuid erinevad vigastused ja reisid kärpisid osalejate arvu kolme võrra. Koos Meresaarega kuulub treenerite triosse ka Karl Kuhlberg ja ÜKE-pealik Siim Orgvee.

Koondise juhendajana juba teisele ringile minev Meresaar kinnitas, et Käärikul laagerdada on iga treeneri unistus. “Kaks saali, jõusaal, videoruum, maitsev söök, mugavad toad. Saime keskenduda detailidele, analüüsida tehtut video abil ja teha kiired korrektuurid juba järgmisel treeningul. Klubis töötades tihti sellist aega ja võimalusi ei ole, tänu sellele hindan ka tehtud tööd väga kvaliteetseks,” kiitis peatreener olmetingimusi.

Kääriku laager oli selle koondise jaoks tegelikult juba teine kokkusaamine. “Enamusel poistest olid nö põhitõed juba teada ja tänu sellele oli ka veidi lihtsam edasi minna. Tööd on aga veel kõvasti teha ja eks parema pildi annavad ikkagi esimesed mängud,” ütles Meresaar.

Vahendas, volley.ee