Noorte karikavõistlustel mängisid kuni 14-aastased noored

U14 tüdrukud
U14 tüdrukud — FOTO: Marko Uusküla

Põltsamaal jätkus noorte rannavõrkpalli karikavõistluste kolmas etapp, kui laupäeval võistlesid kuni 14-aastased noored. Tüdrukute turniiril osales 16 ja poiste turniiril 7 võistkonda.

Päev algas poiste jaoks vihmahoogudega ning väga tugeva ja muutliku tuulega. Poiste turniiri lõpuks ja tüdrukute turniiri alguseks sai vihm läbi, kuid keerulised tuuleolud jäid kestma kuni võistluspäeva lõpuni.

Helena Väljataga ja Riann Raatma võtsid tüdrukute arvestuses teise järjestikuse etapivõidu, saavutades sarnaselt Võru etapile ka Põltsamaal esikoha. Lätlannad Lauma Emilija Bicevska ja Estere Uburga hõivasid teise ning avaetapil võidutsenud Roosi Annus ja Keeteli Laar kolmanda koha. Marie Karhu ja Ellise-Mia Mölder lõpetasid turniiri neljanda kohaga. Tüdrukute tulemused on leitavad siin.

Poiste turniiril olid parimas hoos Romek Meius ja Rasmus Pärs, kes teenisid esikoha ka esimesel etapil. Arden Vahula ja Kerdo Aros said kaela hõbe- ning Uku Kristen Kais ja Sander Kessa pronksmedali. Kaspar Tamm ja Hugo-Heinrich Tamm mängisid ennast neljandaks. Poiste tulemustega saab tutvuda siin.

Pühapäeval tõmbavad Põltsmaa etapile joone alla kuni 12-aastased noored.