Reklaam sulgub sekundi pärast

Nõlvak – Tiisaar pidid EM-i teises mängus tunnistama vastaste paremust

Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar
Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar — FOTO: volley.ee Facebook

Münchenis toimuva rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel kohtusid Mart Tiisaar – Kusti Nõlvak täna E-alagrupi võitjat otsustavas mängus Šveitsi paariga Marco Krattiger – Florian Breer ja pidid vastu võtma 0:2 (18:21, 25:27) kaotuse. Meie esipaar jätkab turniiri neljapäeval vaheringis Saksa paari Lukas Pfretzschner – Robin Sowa vastu.

“Meie ei mänginud omal tasemel, aga vastane oli tavalisest kindlam ja stabiilsem. Eriti head olid nad täna blokk-kaitses ja neil ei tulnud sisse mitte ühtegi mõõnaperioodi. Aga nüüd on selge, et meie jaoks algab turniir homme,” kommenteeris mängu Mart Tiisaar, kirjutab volley.ee

Meie meeste EM jätkub neljapäeval vaheringis, kus vastaseks on Saksa paar Lukas Pfretzschner – Robin Sowa, kes alustasid turniiri 29. asetusega. Sakslased kaotasid alagrupi esimese mängu tugeva Tšehhi paari Perusic – Schweiner (4.) vastu, aga võitsid teises mängus Austria paari Ermacora – Pristauz (13.).

“Vaadates paare, kes vaheringis mängivad, siis loosi üle ei saa kurta, vabalt oleks võinud ka keerulisema vastase saada. Aga sakslased mängivad kodupubliku ees, nii et lihtne ei saa olema,” ütles Tiisaar peale loositulemuste selgumist. 16 parema hulka pääsemiseks otsustav mäng algab neljapäeval Eesti aja järgi kell 17.00.