Nõlvak ja Tiisaar vedasid Eesti rannavollekoondise Rahvuste karikal veerandfinaali

Eesti meeste rannavõrkpalli koondis teenis Rahvuste karika turniiril võidu Tšehhi üle ning tagas seega alagrupist edasipääsu.

Eesti meeskond Rahvuste karikal. Foto: beachvolleyball.at/

Täna tulid esimeses kohtumises Eesti poolelt väljakule Kaur Erik Kais ja Dmitri Korotkov, kes pidid tunnistama Vaclav Bercik – Matyas Dzavoronoki 2:1 (21:16, 21:23, 15:12) paremust.

Teises mängus olid Eestil platsil Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar, kes said Sepka – Semeradi vastu 2:0 (21:10, 21:19) võidu. Nii pidi võitja otsustama kuldne geim, kus läksid vastamisi Nõlvak – Tiisaar ja Bercik – Dzavoronok ja tulemusega 15:6 jäid kindlalt peale eestlased.

Nii pääses Eesti koondis alagrupiturniirilt edasi veerandfinaali. Veerandfinaal peetakse reede hommikul kell 10.00, meie vastane pole veel selgunud.