Nõlvak ja Tiisaar langesid Jurmala MK-etapil konkurentsist

Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak Hamburgis King of the Court turniiril
Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak Hamburgis King of the Court turniiril — FOTO: Conny Kurth

Rannavõrkpallurid Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar kaotasid laupäeval Lätis Jurmalas toimuval MK-etapil kaheksandikfinaalis ning lõpetasid turniiri üheksanda kohaga.

Eestlased läksid kaheksandikfinaalis vastamisi USA paari Tri Bourne’i and Chaim Schalkiga, kellele kaotati kõigepealt avageim, aga võideti järgmine. Otsustav geim kujunes taas põnevaks ja tasavägiseks, aga 2:1 (21:15, 16:21, 18:16) võiduga jõudsid veerandfinaali vastased Bourne ja Schalk.

Ka reedel võtsid Nõlvak ja Tiisaar otsustavas geimis peale äärmiselt ühtlast mängu vastu kaotuse. Tiisaar ütles peale turniirilt välja langemist, et nappidest kaotustest peab õppima, et edaspidi pingelised lõpud enda kasuks keerata. “Viimasel ajal on olnud väga palju neid mänge, kus võit on käeulatuses, aga kätte ei saa. See on nüüd koht, kus õppida otsustavust.”

MK-etappi põhiturniirilt alustanud Nõlvak ja Tiisaar võitsid Jurmalas ühe ning kaotasid kaks mängu. Enne kohtumist ameeriklastega alistati Tšiili paar Noe Aravena and Vicente Droguet 2:1 (18:21, 21:13, 15:13), järgmises kaotati brasiillastele George’ile ja Andrele 1:2 (19:21, 22:20, 20:22). Turniiri edasist kulgu koos ajakava ja tulemustega saab vaadata siit.