Nõlvak ja Tiisaar jõudsid Hamburgi King of the Courtil poolfinaali

Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar Mehhikos Tepicis
Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar Mehhikos Tepicis — FOTO: volleyballworld.com

Rannavõrkpallurid Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar edenesid Saksamaal Hamburgis toimuval King of the Courti etapil vaheringist esimesena laupäevasesse poolfinaali.

Nõlvak ja Tiisaar saavutasid neljapäeval alagrupis kolmanda koha ning poolfinaali pääsemiseks vajasid reedel vaheringis võitu. Eestlased tulid ülesandega suurepäraselt toime – nad kogusid vaheringi esimeses matšis parimana 14 punkti ja tänu sellele järgmistes ringides mängima ei pidanud. “Tegime mõned korrektuurid, mis eile silma jäid ning sellest piisas, et esimesena edasi minna,” kirjeldas Tiisaar edasipääsu võtit. Nõlvak lisas, et reedel nautisid mehed mängimist täiel rinnal. “Lausa kahju oli peale esimest ringi ära tulla,” ütles ta. Samast vaheringist pääsesid hiljem poolfinaali ka austerlased Moritz Pristauz ja Robin Seidl ning sakslased David Poniewaz ja Simon Pfretzschner.

Nõlvak ja Tiisaar löövad kaasa turniiri esimeses poolfinaalis, mis toimub laupäeval Eesti aja järgi kell 18.20. Kui kindlasti on eestlaste konkurentideks poolfinaalis norralased Anders Mol ja Christian Sørum, siis ülejäänud vastased alles selguvad.

 

Vahendas, volley.ee