Naiste pronksiseera jätkub Tallinnas

Tartu Ülikool/Bigbank

Kolme võiduni peetav naiste Eesti meistrivõistluste pronksiseeria jätkub neljapäeval Tallinnas, kui Audentese SG /Noortekoondis võõrustab Tartu Ülikool/Bigbanki.

Pronksiseeria avavaatuses jäi kodusaalis mänginud Tartu naiskond geimidega 0:2 ja seejärel viiendas geimis 11:14 kaotusseisu, kuid tartlannad tulid raskest seisust välja, võttes 3:2 (21:25, 22:25, 25:19, 25:18, 16:14) võidu. Samad naiskonnad kohtuvad teistkordselt 28. märtsil kell 19 Audentese spordihoones ja kolmandat korda 2. aprillil kell 19 Tartu Ülikooli spordihoones.

Põhiturniiri omavahelistes mängudes Audentese SG/Noortekoondis geimivõiduni ei jõudnud, leppides nii kodusaalis kui võõrsil peetud vastasseisus 0:3 kaotusega.

Samuti kolme võiduni peetav finaalseeria Rae Spordikool/VIASTONi ja TalTechi vahel algab 29. märtsil kell 16 TalTechi spordihoones.