Reklaam sulgub sekundi pärast

Naiste Liigade jaanuarikuu parim mängija on Janelle Leenurm

Janelle Leenurm koos Uku Rummiga
Janelle Leenurm koos Uku Rummiga — FOTO: Volley.ee

Jaanuarikuu parimaks mängijaks valiti Janelle Leenurm, kes tegi kodunaiskonna Audentes SG/Noortekoondise ridades kaasa kõik mängud. 

Balti liigas pidasid noored jaanuaris viis mängu ja võitsid neist kaks. Libero positsoonil tegutseva Leenurme positiivne servi vastuvõtt oli vastavalt: 70%, 76%, 50%, 82% ja 65%.

Koduses Meistriliigas võitis Audentes SG/Noortekoondis jaanuaris mõlemad kavasolnud vastasseisud. Kohtumises TBD Pharmatech/Kastrega oli kuu parima mängija positiivne servi vastuvõtt 50% ja Viljandi Metalliga 67%.

Lisaks esindas kaitsespetsialist jaanuaris U20 vanuseklassi EVF karikavõistlustel kuldmedali võitnud Viljandi Spordikool/VilVoli ja U20 vanuseklassi EEVZA meistrivõistlustel Šiauliais Eesti koondist, kus ta oli kandvas rollis nii kapteni kui liberona. Nii täiskasvanute kui noortevõistlusi arvesse võttes osales Leenurm möödunud kuul 17 erinevas mängus.

Kuu parimat mängijat valivad kõik Naiste Liigade toimkonda kuuluvad treenerid (9) ja teda autasustatakse EuroVolley 2023 meenetega. Oktoobris valiti parimaks mängijaks Marily Lass, novembris Karolina Kibbermann ja detsembris Silvia Pertens.