Reklaam sulgub sekundi pärast

Naiste Liigade detsembrikuu parim mängija on Silvia Pertens

Silvia Pertens ja VIASTON Infra omanik Argo Kotsar
Silvia Pertens ja VIASTON Infra omanik Argo Kotsar — FOTO: Volley.ee

Detsembrikuu parimaks mängijaks valiti Silvia Pertens, kes aitas Rae Spordikool/VIASTONi Balti liigas kahe ja Eesti meistrivõistlustel kolme võiduni. 

Naiste Balti liiga põhiturniiril teenis Rae Spordikool/VIASTON detsembris kaks võitu, kui RSU/MSG võistkond mängiti üle 3:1 ja Riia Võrkpallikool/LU 3:2 tulemusega. Pertens kogus vastavalt 21 ja 20 punkti. Rae naiskond võitis detsembris ka kõik kolm Eesti meistrivõistluste mängu, kui 3:1 tulemusega võideti BARRUS/Võru Võrkpalliklubi, 3:1 Viljandi Metalli ja 3:0 Pärnu Spordikooli. Nurgaründaja tõi mängus Võru naiskonnaga 20 ja Viljandi võistkonnaga 13 punkti, kohtumises Pärnu esindusega Pertens väljakul ei käinud.

Samuti pidas Rae Spordikool/VIASTON detsembris ühe Eesti karikavõistluste mängu, jäädes poolfinaalseeria korduskohtumises 0:3 tulemusega alla hiljem karikavõitjaks kroonitud TalTechile. Nimetatud vastasseisus kogus Pertens koduklubi parimana 11 punkti.

Kuu parimat mängijat valivad kõik Naiste Liigade toimkonda kuuluvad treenerid (9) ja teda autasustatakse EuroVolley 2023 meenetega. Oktoobris valiti parimaks mängijaks Marily Lass ja novembris Karolina Kibbermann.