Reklaam sulgub sekundi pärast

Naiste karikavõitja selgitavad Viljandi Metall ja TalTech/Tradehouse

Tänavuse hooaja naiste karikavõitja selgitavad 17. detsembril peetavas finaalis Viljandi Metall ja TalTech/Tradehouse, kirjutab volley.ee.

Foto: TalTech/Tradehouse (volley.ee)

Kui Viljandi naiskond kindlustas finaalkoha juba 4. detsembril, siis täna pidasid poolfinaalseeria kordusmängu avavaatuses 3:0 võidu saavutanud TalTech/Tradehouse ja Audentese SG/Noortekoondis. Korduskohtumise esimeses geimis ei olnud kodusaalis mänginud Audentese SG/Noortekoondisel TalTechile midagi vastu panna, kui külaliste 25 punkti vastu koguti 14 punkti. Teises geimis oli võõrustajatel 24:23 seisul enda servil kasutada geimpall, kuid seda realiseerida ei õnnestunud ja lõpuks lepiti 24:26 kaotusega. Kolmandas geimis kogus Audentese SG/Noortekoondis 22 punkti, mis tähendas TalTechi 3:0 (25:14, 26:24, 25:22) võitu.

Võitjate parim oli veatult tegutsenud Marily Lass, kelle arvele kogunes seitse rünnaku- ja kaks servipunkti. Kätriin Põld, Maren Mõrd, Milja Raitis ja Johanna Sova lisasid võitu 7 punkti. Nora Lember kogus Audentese SG/Noortekoondise ridades 13 (0), Carmel Vares 11 (+5) ja Kadri Kangro 9 (-4) punkti. Võitjad olid selgelt paremad blokis, kus koguti Audentese SG/Noortekoondise kolme punkti vastu kümme punkti. Rünnakul olid TalTechi edunumbrid 43%-33%. Mängu kordus on nähtav SIIN.

17. detsembril peetavas finaalis hakkab viimati 2020. aastal karikavõitjaks kroonitud TalTech/Tradehouse püüdma viiendat karikavõitu. 2010.-2012. aastal karikavõistlusi kolme järjestikuse täistabamusega valitsenud Viljandi Metall proovib omakorda pika vaheaja järel tiitli viia Viljandisse, kuhu läks Eesti karikavõit ka 1994. aastal, kui esikoha võttis Viljandi Volle.

 

Naiste karikavõistluste ajakava ja tulemused on leitavad SIIN