Naiste karikavõistlustel algavad viimased eelringid

Barrus/Võru Võrkpalliklubi
Barrus/Võru Võrkpalliklubi — FOTO: Rae Spordikool/VIASTON)

Naiste karikavõistlustel tehakse reedel algust teise eelringiga, kui vastamisi lähevad Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Dorpat/Tartu vald/TKSK. Viimane eelring saab stardi pühapäeval.

Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja esiliigas mängiv Dorpat/Tartu vald/TKSK alustavad karikavõistlustel veerandfinaalkoha püüdmist reedel kell 19 Võru Spordikeskuses, teistkordselt kohtutakse 20. oktoobril kell 13 NET Spordihallis.

Viimane eelring algab 13. oktoobril kell 17, kui NET Spordihallis lähevad vastamisi eelmise hooaja finalist TBD Pharmatech/Kastre ja Viljandi Metall.

Seni on toimunud üks karikavõistluste kohtumine, kui Viimsi/Tallinna Ülikool kaotas eelringi avamängus 0:3 tulemusega esiliiga valitsevale meistrile Gerardo`s Toys/Neemecole. Nimetatud paari võitja läheb veerandfinaalis vastamisi Tartu Ülikool/Bigbankiga.

Barrus/Võru VK või Dorpat/Tartu Vald/TKSK kohtub veerandfinaalis tiitlikaitsja TalTech/Macta Beautyga, TBD Pharmatech/Kastre ja Viljandi Metalli paari võitja mängib veerandfinaalis Audentese SG/Noorterkoondisega. Viimase veerandfinaalpaari moodustavad Rae Spordikool/VIASTON ja Rae Spordikool.