Naiste karikavõistlustel algab viimane veerandfinaalseeria

Barrus/Võru Võrkpalliklubi blokis (Foto: Marko Saarm/Sakala)

Naiste Eesti karikavõistlustel on selgunud kaks poolfinalisti ja ühes paaris on peetud veerandfinaalseeria avamäng. Täna saab alguse neljas veerandfinaalseeria, kirjutab volley.ee.

Kui TalTech/Tradehouse ja Viljandi Metall on kindlustanud koha nelja parema seas ning poolfinaalkohale on lähedal veerandfinaalseeria esimese mängu võitnud Rae Spordikool/VIASTON, siis neljas seeria algab täna kell 18 Võru spordikeskuses, kus kohtuvad Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Audentese SG /Noortekoondis. Käimasoleval hooajal on naiskonnad omavahel kohtunud ühel korral, kui oktoobri alguses peetud Optibet Balti liiga mängus võttis 3:1 võidu koduväljakul mänginud Võru esindus. Poolfinalist selgub 17. novembril kell 18.45 Audentese spordihoones algavas teises kohtumises.

Rae Spordikool/VIASTON ja TBD Pharmatech Tartu kordusmäng on kavas 20. novembril kell 13 Jüri spordihoones. Tartu võistkond vajab edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel paremust kuldses geimis. Ülejäänud tulemused tagavad poolfinaalkoha Rae Spordikool/VIASTONile.

 

Naiste karikavõistluste ajakava on leitav SIIN ja turniiritabel SIIN