Reklaam sulgub sekundi pärast

Naiste karikavõistlustel algab viimane veerandfinaalseeria

Naiste Eesti karikavõistlustel on selgunud kaks poolfinalisti ja ühes paaris on peetud veerandfinaalseeria avamäng. Täna saab alguse neljas veerandfinaalseeria, kirjutab volley.ee.

Barrus/Võru Võrkpalliklubi blokis (Foto: Marko Saarm/Sakala)

Kui TalTech/Tradehouse ja Viljandi Metall on kindlustanud koha nelja parema seas ning poolfinaalkohale on lähedal veerandfinaalseeria esimese mängu võitnud Rae Spordikool/VIASTON, siis neljas seeria algab täna kell 18 Võru spordikeskuses, kus kohtuvad Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Audentese SG /Noortekoondis. Käimasoleval hooajal on naiskonnad omavahel kohtunud ühel korral, kui oktoobri alguses peetud Optibet Balti liiga mängus võttis 3:1 võidu koduväljakul mänginud Võru esindus. Poolfinalist selgub 17. novembril kell 18.45 Audentese spordihoones algavas teises kohtumises.

Rae Spordikool/VIASTON ja TBD Pharmatech Tartu kordusmäng on kavas 20. novembril kell 13 Jüri spordihoones. Tartu võistkond vajab edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel paremust kuldses geimis. Ülejäänud tulemused tagavad poolfinaalkoha Rae Spordikool/VIASTONile.

 

Naiste karikavõistluste ajakava on leitav SIIN ja turniiritabel SIIN