Reklaam sulgub sekundi pärast

Meeste võrkpalli esiliigas toimub kaheksa mängu

Eesti Maaülikool/Structura peatreener Rait Rikberg
Eesti Maaülikool/Structura peatreener Rait Rikberg — FOTO: Andri Tallo

Käimasoleval nädalal toimub meeste esiliigas kaheksa mängu, millest esimene on kavas täna. 

Tabeli lõpuossa kuuluvate IMsport/Türi ja Advokaadibüroo Premium/Rae valla kohtumine algab Türi spordihoones reedel kell 20. Laupäeval kell 12 võõrustab Selver Tallinn Spordikool Danpower/Võru Võrkpalliklubi, EMÜ/Structura kell 13 Audentese SG/Noortekoondist ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi kell 14 COOLBET Pärnut.

Pühapäeval kell 13 kohtuvad Kiili spordihoones EstNor/Kiili ja Selver Tallinn Spordikool. Samal ajal mängivad Paikusel COOLBET Pärnu ja tabelijuht Tallinna Ülikool, kell 14 Kindluse spordihoones Advokaadibüroo Premium/Rae vald ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ning kell 16 Türi spordihoones IMsport/Türi ja EMÜ/Structura.

Tabelijuht Tallinna Ülikool on kogunud 42 punkti, kaks mängu vähem pidanud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi järgneb 35 punktiga. Kolmandal kohal paikneval EMÜ/Structural on koos 30 ja neljandat kohta hoidval COOLBET Pärnul 29 punkti. Danpower/Võru Võrkpalliklubi on 28 punktiga viies ja Audentese SG/Noortekoondis 26 punktiga kuues. Selver Tallinn Spordikoolil on seitsmendana koos 25 punkti.