Reklaam sulgub sekundi pärast

Mati Vetevoolu mälestusturniiri poolfinalistid on selged

Heleene Hollas ja Liisa Soomets Šveitsis Beach Mastersi turniiril
Heleene Hollas ja Liisa Soomets Šveitsis Beach Mastersi turniiril — FOTO: Yuh Beachmasters Fotos

Reedest pühapäevani Kloogarannas toimuval Kiirkasiino rannavolle suvetuuri neljandal etapil, Mati Vetevoolu mälestusturniiril jõudsid poolfinaali Urmas Piik ja Dmitri Korotkov, Siim Ennemuist ja Cris Karlis Lepp, lätlased Arnis Reliņš ja Kristaps Punculis, leedulased Mantas Donela ja Karolis Palubinskas ning Heleene Hollas ja Liisa Remmelg, Marily Lass ja Hanna Pajula, Maret Kuuse ja Karlotta Kattai ning Annemar Neiland ja Merike Errit.

Meeste seas kindlustasid laupäeval Mati Vetevoolule pühendatud mälestusturniiril alagrupi võiduga koha veerandfinaalis Piik ja Korotkov, Mihkel Nuut ja Karl Maidle, Donela ja Palubinskas ning Reliņš ja Punculis. Vaheringist murdsid end veerandfinaali ka Siim Rantanen ja Sander Talistu, Jaan Rebel ja Leon Meier, Tristan Täht ja Joosep Põldma ning Ennemuist ja Lepp.

Ainsa veerandfinaali paarina vajasid võitja selgitamiseks kolme geimi Piik ja Korotkov Rantaneni ja Talistu vastu, aga turniiri ühed favoriidid, esimese paigutusega Piik ja Korotkov võtsid 2:1 (21:16, 19:21, 15:7) võidu. Donela ja Palubinskas alistasid veerandfinaalis 2:0 (21:16, 21:15) Rebeli ja Meieri, Reliņš ja Punculis samuti 2:0 (21:13, 21:15) Tähe ja Põldma ning Ennemuist ja Lepp 2:0 (21:12, 21:17) Nuudi ja Maidle.

Pühapäeval toimuvad mõlemad meeste poolfinaalid paralleelselt ja algavad kell 10.45. Korotkovi ja Piigi vastaseks on Donela ja Palubinskas, Ennemuist ja Lepp heitlevad finaali nimel Reliņši ja Punculisega. Meeste pronksimäng toimub kell 13 ning finaal kell 15.45.

Naiste turniiril võitsid alagrupis esikoha samad paarid, kes hiljem poolfinaali jõudsid – Hollas ja Remmelg, Neiland ja Errit, Kuuse ja Kattai ning Lass ja Pajula. Kaheksandikfinaali kaudu tulid neile veerandfinaalides vastu Lidia Lellsaar ja Anna-Liisa Peetmaa, Olga Bõstrova ja Merilyn Jōearu, Helina Loor ja Anna Kattel ning Lill Kandimaa ja Grete Jürgenson.

Hollas ja Remmelg alistasid veerandfinaalis 2:0 (21:9, 21:12) Lellsaare ja Peetmaa, Lass ja Pajula 2:0 (21:10, 21:13) Bõstrova ja Jõearu, Kuuse ja Kattai 2:1 (17:21, 21:15, 15:10) Loori ja Katteli ning Neiland ja Errit 2:0 (21:16, 23:21) Kandimaa ja Jürgensoni.

Naiste poolfinaalid algavad pühapäeval kell 10 ning toimuvad sarnaselt meestele samaaegselt. Hollas ja Remmelg kohtuvad Lassi ja Pajulaga ning Kuuse ja Kattai võtavad mõõtu Neilandi ja Erritiga. Kell 11.30 toimub Kloogarannas naiste pronksikohtumine ning kell 14.15 finaal.

 

Vahendas, volley.ee