Kuivonen ja Jürgenson said MMil tasavägise mängu järel kaotuse

Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson 2022. aasta Jazz Pesulad Cupi
Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson 2022. aasta Jazz Pesulad Cupi — FOTO: Gertrud Alatare/volley.ee

Tais toimuvatel U21 vanuseklassi rannavõrkpalli maailmameistrivõistlustel said Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson kirja esimese kaotuse.

H-alagrupi teises mängus kohtusid eestlannad kohaliku paari Patcharaporn Seehawongi – Suchinna Choemphuniga. Avageimi suutis Eesti duo võita 21:15. Teine vaatus oli väga tasavägine, 13:13 seisult mindi kuni otsustavate hetkedeni punkt-punktis ning lõpuks suutis 21:19 võidu võtta Tai paar. Seega selgus võitja otsustava geimiga, mis kulges samuti võitluslikult. 11:11 viigiseisult teenisid aga vastased neli vastuseta punkti ning suutsid lõpuks geimi võita 15:11 ja kogu mängu seega 2:1.

Kolmas kohtumine toimub ööl vastu reedet algusega kell 3.50 ja seal on Eesti duo viimaseks alagrupivastaseks Malaisia duo Farwizah Aina Ahmad Nizar ja Shamsulrizal Nur Auni Maisarah. Esimeses mängus alistasid Kuivonen ja Jürgenson Kanada duo Ruby Sorra – Emma Glagau tulemusega 2:0 (21:17, 21:19).

Mängudest näeb otsepilti Beachvolleyballworldi YouTube´i kanali vahendusel.

Põhiturniiril mängitakse kaheksas neljaliikmelises alagrupis, 24 parema sekka pääsevad gruppide kolm esimest.