Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas Võru Barrus lõpetab hooaja pronksiga või suudab Pärnu seeriat pikendada?

Võru Barrus VJ ja Pärnu VK-
Võru Barrus VJ ja Pärnu VK- — FOTO: Andri Tallo/Võru Barrus VK

Laupäeval, 1. aprillil kell 17.00 peetakse Võrus võrkpalli meeste Eesti meistrivõistluste pronksiseeria kolmas kohtumine Võru Barrus Võrkpalliklubi ja Pärnu Võrkpalliklubi vahel.

Kui kolme võiduni peetava seeria kolmas mäng lõpeb kodumeeskond Võru võiduga, saavad nemad kaela ka pronksmedalid. Seeria esimese mängu võitis Oliver Lüütsepa juhendatav meeskond 3:0 ja teise 3:2.

“Ootan seda mängu juba väga. Seda tunnet pole, et tahaks veel lihtsalt treenida või puhata. Suhtumine on selline, et andke siia! Arvan, et meil kodus hea võimalus, kui suudame oma pea külmana hoida ja omad asjad ära teha,” kommenteeris Lüütsepp.

“Teises mängus olid nad täiskoosseisus ja nägime, et oleme võimelised neist paremad olema. Kuigi raskeid hetki oli. Kolmandas geimis lasime nad eest ja siis pidime kaotusseisust tagasi tulema ja lõpp oli jälle huvitav. Neljandas olime samuti augus, ent saime üle ning kokkuvõttes andis see meile enesekindlust juurde. Tuleb võitluslikkust ja fookust lõpuni hoida. Tahtmise taha ei jää meil küll midagi,” lisas juhendaja.

Pärnu meeskonna peatreener Toomas Jasmin saab ka kolmandas kohtumises kasutada kõiki mehi. “Selles suhtes on seis okei, et kõik põhijõud on olemas. Selg on meil terve hooaeg vastu seina olnud, see pole uus olukord. Aga ma kiidaksin Võrut, nad on tõesti kaks mängu väga hästi mänginud ja me pole neile eriti vastu saanud. Suutsime eelmise kohtumise viiendasse geimi viia, see annab natukenegi lootust. Eks homme proovime jälle saada vastu ja tahame neile hambaid näidata,” sõnas Pärnu peatreener.

Vajadusel peetakse neljas kohtumine 6. aprillil kell 19.00 Pärnus ning viies 9. aprillil kell 15.00 taas Võru meeskonna kodusaalis.

Vaata ajakava.