Hollas ja Soomets alustasid Beach Mastersi turniiri Šveitsis võidukalt

Heleene Hollas ja Liisa Soomets
Heleene Hollas ja Liisa Soomets — FOTO: Volley.ee

Rannavollepaar Heleene Hollas ja Liisa Soomets osalevad käesoleval nädalavahetusel Šveitsis Locarnos Beach Mastersi turniiril ning alistasid reedel avamängus šveitslannad Sandrine Giroud’ ja Kim Huberi tulemusega 2:1 (18:21, 21:14, 15:8).

Tasavägise avageimi kallutasid enda kasuks kodus mänginud šveitslannad, aga järgmised kaks geimi kuulusid esmakordselt hilistel õhtutundidel mänginud Hollasele ja Soometsale. “Mäng ise oli väga kandiline, oli natuke liiga palju kiirustamist, mis viis rünnaku rütmist välja,” ütles Soomets. Sellegipoolest pidasid naised Šveitsis võistlemist heaks väljundiks, et võistlusrütmi otsida ning positiivsena tõi Soomets välja paraneva õla, mida silmas pidades Eesti esipaar turniirile sõitis.

Järgmisena kohtuvad kolmanda paigutuse teeninud eestlannad paari Janick Schaltegger – Anouk Kressler ja Dunja Gerson – Laura Caluori võitjaga. Šveitsi paaride omavaheline matš on kavas laupäeval Eesti aja järgi kell 13.00 ning Hollas – Soomets on taas võistlustules mõni tund hiljem, kell 19.00.

 

Vahendas, volley.ee