Hollas ja Remmelg saavutasid MK-etapil alagrupis teise koha

Heleene Hollas ja Liisa Soomets Šveitsis Beach Mastersi turniiril
Heleene Hollas ja Liisa Soomets Šveitsis Beach Mastersi turniiril — FOTO: Yuh Beachmasters Fotos

Rannavollepaar Heleene Hollas ja Liisa Remmelg saavutasid MK-etapil Kreekas alagrupis ühe võidu ja kaotusega teise koha ning pääsesid play-offi.

Hollas ja Remmelg, kes alustasid Future kategooria turniiri Iose saarel kvalifikatsiooni teisest ringist, mängisid neljapäeval alanud põhiturniiril esmalt lätlannade Varvara Brailko ja Anete Namiķega. 2:0 (21:16, 21:18) võit viis Eesti paari järgmisena mängima alagrupi võidu peale, ent selles kohtumises tunnistati Kreeka paari Georgia Maria Antonakaki ja Ionna Perdikaki paremust ning matš kaotati 0:2 (18:21, 16:21).

Remmelga sõnul oli avamatš nende poolt tugev, aga teises kohtumises ei suudetud taset hoida. “Esimeses mängus tegime hea ja enesekindla soorituse, servisime ja tegutsesime julgelt. Päeva teises mängus jäime natuke passiivseks ega leidnud servijoone taga rütmi,” ütles ta.

Alagrupis teise koha saanud Hollas ja Remmelg jätkavad turniiri homme, kui mängitakse veerandfinaalile eelnevat vaheringi. Eestlannade vastaseks vaheringis on kolmanda paigutusega Austria paar Franziska Friedl ja Katharina Schützenhöfer, mängu aeg on veel selgumisel.

Vahendas, volley.ee