Hollas ja Remmelg jõudsid ühe kaotusega Badenis 12 parema sekka

Liisa Remmelg ja Heleene Hollas MK-etapil Badenis
Liisa Remmelg ja Heleene Hollas MK-etapil Badenis — FOTO: cev.eu

Rannavõrkpallurid Heleene Hollas ja Liisa Remmelg löövad sel nädalal kaasa Futures taseme MK-etapil Austrias Badenis, kus lõpetati alagrupiturniir teisena ja reedel jätkatakse turniiri kaheksandikfinaalis.

Hollas ja Remmelg alustasid Badeni MK-etappi kvalifikatsioonist, kus võeti kaks kindlat võitu – esimeses ringis võideti 2:0 (21:17, 21:9) Ungari naisi Kinga Melinda Windischi ja Stefánia Flóra Kuni, teises ringis samuti 2:0 (21:17, 21:18) sakslannasid Paula Schürholzit ja Tabea Schwarzi.

Põhiturniiril kuulusid eestlannad C-alagruppi, kus mindi esmalt kokku turniiri kuuenda paigutusega Portugali duo Beatriz Pinheiro ja Ines Castroga. Pinheiro ja Castro Eesti paarile suurt vastupanu ei osutanud ning 2:0 (21:15, 21:11) mänguvõiduga pääseti teist MK-etappi järjest alagrupi võidu peale mängima.

Alagrupi võit tähendanuks pääsu otse veerandfinaali, aga peale 54 minutit Belgia paari Sarah Coolsi ja Lisa Van Den Vonderi vastu mängimist jäid kaotajaks siiski Hollas ja Remmelg, seda tulemusega 1:2 (23:21, 14:21, 11:15).

Kaheksandikfinaalis tulevad Eesti paarile vastu Melanie Paul ja Hanna-Marie Schieder Saksamaalt, kellega kohtutakse reedel Eesti aja järgi kell 14.