Reklaam sulgub sekundi pärast

Hollas ja Remmelg jõudsid MK-etapil Kreekas põhiturniirile

Heleene Hollas ja Liisa Remmelg Šveitsis Beach Mastersi turniiril
Heleene Hollas ja Liisa Remmelg Šveitsis Beach Mastersi turniiril — FOTO: Yuh Beach Tour

Rannavõrkpallurid Heleene Hollas ja Liisa Remmelg võitsid kolmapäeval Kreekas Iose saarel toimuval Future’i kategooria MK-etapil kvalifikatsioonimängu ning pääsesid põhiturniirile.

MK-punktide põhjal kvalifikatsiooniks kõrgeima paigutuse teeninud Hollas ja Remmelg pääsesid otse kvalifikatsiooni teise ringi ning kohtusid seal Belgia paari Inès Piret’ ja Annelore Bexiga, kes paiknesid kvalifikatsiooni pingereas üheksandal real. Tuulistes oludes toimunud mängu võitsid 2:0 (22:20, 23:21) eestlannad ning sellega tagasid nad koha neljapäeval algavale põhiturniirile.

Hollase ja Remmelgu jaoks oli nii tugeva tuulega mängimine esmakordne, aga mänguliselt tunti end hästi. “Pole varem nii suure tuulega mänginudki. Mängus tundsime end paremini, kui seisud seda näitavad. Oma liiga paljude servivigadega hoidsime vastast mängus sees,” põhjendas Remmelg tasavägist skoori.

Hollase ja Remmelgu MK-etapp jätkub neljapäeval, kui hommikul kell 9.20 minnakse vastamisi lätlannade Varvara Brailko ja Anete Namiķega. Lisaks lõunanaabritele kuuluvad Hollase ja Remmelguga ühte alagruppi veel Hispaania paar Racero Sofía González ja Sol Guidarelli ning kohalik Kreeka duo Georgia Maria Antonakaki ja Ionna Perdikaki.

 

Vahendas, volley.ee