Reklaam sulgub sekundi pärast

Graanul Invest on 2022-2024 Eesti võrkpalli rahvusmeeskonna ja noortekoondiste peasponsor

graanul-invest1
Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Graanul Invest ja Eesti Võrkpalli Liit allkirjastasid kolmapäeval, 1. juunil Tartu Ülikooli spordihoones Eesti ja Belgia koondiste mängul uue koostööleppe, millega ettevõte jätkab 2024. aasta lõpuni meeste rahvuskoondise ning noortekoondiste peasponsorina.

"Eesti võrkpalli jätkuv areng on silmapaistev. Suure tunnustusena tehtud tööle usaldati Eestile eelmisel aastal meeste EM-finaalturniiri alagrupimängude võõrustamine. 2023. aastal on Eesti naiste finaalturniiri üheks neljast  korraldajamaast. Soovime oma toetusega tagada koondistele stabiilse järelkasvu ja noortele parimad tingimused treeninguteks," ütles Graanul Investi juhatuse liige Jaano Haidla, lisades: "Uue toetusperioodi jaoks oleme seadnud kolm põhifookust. Esmalt meeste rahvusmeeskonna stabiilse järelkasvu ning arengu tagamine. Loomulikult on kõikide ootus, et tugev koondis jõuaks järgmisel EM-il play-off mängudele. Teised kaks põhieesmärki on seotud võrkpallurite järelkasvu ning ala kandepinna suurendamisega. Selleks, et kõige andekamad noored saaksid koos treenida ja väljakul parimal viisil kokku kasvada, toetame rahalise panusega kohalikke klubisid parimate noorte suunamisel Audentese Spordigümnaasiumisse. Lisaks toetame iga-aastaselt 13. maakonnas ühte klubi uute noortegruppide avamisel."

Eesti ja Belgia rahvuskoondiste mängul allkirjastatud lepingu kohaselt tasub Graanul Invest võrkpalliliidule 2024. aasta lõpuni kokku 500 000 eurot. Eesti Võrkpalliliidu presidendi Hanno Pevkuri sõnul väärib keerulisel ning turbulentsel ajal ettevõtjate püsiv toetus siirast tunnustust, lisades: "Senine koostöö Graanul Investiga on olnud väga edukas ja tänan südamest neid selle eest, et nad koostööd senisest suuremaski mahus olid nõus pikendama. Graanul Invest on aastaid toetanud nii klubivõrkpalli kui ka koondist. Peasponsori toel soovime senisest enam keskenduda järelkasvule, kindlustades noortele mängimiseks ja treenimiseks parimad tingimused."

Maailma juhtiv puidupelletite tootja Graanul Invest on Eesti võrkpalli pikaajaline toetaja. Peasponsorina toetame noortekoondist 2018. aastast ning meeste rahvuskoondist 2019. aastast. 

Graanul Invest on rahvusvaheline grupp, mis käitab 12 kaasaegset pelletitehast Baltikumis ja USAs ning kuut soojuse ja elektri koostootmisjaama Eestis ja Lätis. 500 töötajaga kontsern on maailma juhtiv biomassi ja bioenergia tootja kes on bioenergeetika valdkonda arendades kasvanud oma tipptasemel protsesside ja tehnoloogiatega sektori liidriks.