Reklaam sulgub sekundi pärast

Finaalseeria kolmas vaatus: Tartu Bigbank tõmbab kübarast jäneseid välja, Selver/TalTech püüab sama joont hoida

Selver/TalTechi ja Tartu Bigbanki seeria teine mäng.
Selver/TalTechi ja Tartu Bigbanki seeria teine mäng. — FOTO: Helen Hunt Selver/TalTech

Meeste Eesti meistrivõistluste finaalseeria kolmas mäng Tartu Bigbanki ja Selver/TalTechi vahel toimub pühapäeval kell 17.00 Tartus.

Kahes esimeses kohtumises 3:0 ja 3:1 võidud võtnud pealinna klubi juhib seega nelja võiduni peetavat seeriat tiitlikaitsja vastu 2:0.

Bigbanki juhendaja Alar Rikberg rääkis pärast eelmist mängu, et peab hakkama kübarast jäneseid välja tõmbama ja jätkas mõistujuttu ka kolmanda kohtumise eel.

“Olen juba kübarast esimesed jänesed leidnud ja tegelen nendega. Toon sisse mingid muutused, aga need on võistkonnasisesed asjad, mis välja ei paista. Need on asjad, mida just selles seerias ja selle vastase vastu tahame teha, seetõttu ma ei saa seda avalikult jagada,” ütles Rikberg.

“Mänguliselt on viimane kohtumine üle vaadatud ja järeldused tehtud ja vastavalt sellele ka pühapäevasele mängule eelnevad treeningud üles ehitatud.”

Selver/TalTechi peatreener Andres Toobal jäi eelmises mängus ilma ühest põhimehest Denis Losnikovist, kes vigastas hüppeliigest. “Jalg on paistes, aga ta liigutab vaikselt, tuleb trenni oma harjutusi tegema ja meile kaasa elama, toetab nagu saab. Aga platsile ta kahjuks ilmselt enam ei tule,” sõnas juhendaja.

“Meie proovime üldjoontes samamoodi jätkata ja suuri muutusi ei ole plaanis. Jäneseid meil kuskilt välja tõmmata pole, oleme nagu oleme. Üritame taas maksimumi anda, vangerdusruumi on ühe mehe võrra nüüd vähem, aga mis seal ikka, vigastuste vastu ei saa,” lisas ta.

Vaata tulemusi.

Seeria neljas mäng peetakse 5. aprillil kell 19.00 Tallinnas. Vajadusel peetakse viies kohtumine Tartus 9. aprillil kell 17.00, kuues Tallinnas 12. aprillil kell 19.00 ja seitsmes 15. aprillil Tartus kell 17.00.

2023. aasta võrkpalli Eesti meistrivõistlused on pühendatud Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäevale. Võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenivad EOK 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid. 

 

Vahendas, volley.ee