Reklaam sulgub sekundi pärast

Favoriit TalTech alustab poolfinaalkoha püüdmist

TalTechi mängijad
TalTechi mängijad — FOTO: Helen Hunt/TalTech

Naiste Meistriliigas toimub täna teine veerandfinaalmäng, kui poolfinaalkohta hakkavad püüdma põhiturniiri parim TalTech ja põhiturniiril kaheksandaks tulnud Pärnu Spordikool. 

TalTechi ja Pärnu veerandfinaalseerias kannab favoriidikoormat Tallinna esindus, kes põhiturniiri omavahelistes mängudes geimi ei loovutanud. Kahe võiduni peetav seeria saab TalTechi spordihoones alguse täna kell 19, kordusmängu toimumisaeg veel selgunud ei ole.

Seni on toimunud üks veerandfinaalmäng, milles Rae Spordikool/VIASTON (põhiturniiri 2.) võitis 3:0 resultaadiga Viimsi/Tallinna Ülikooli (7.). Ülejäänud kahes veerandfinaalseerias kohtuvad Audentese SG/Noortekondis (4.) ja TBD Pharmatech Tartu (5.) ning Tartu Ülikool/Bigbank (3). ja Viljandi Metall (6.).

Põhiturniiri omavahelistes mängudes võttis TBD Pharmatech/Kastre esindus kodusaalis 3:1 võidu, Audentese spordihoones peetud kohtumises jäi 3:1 tulemusega peale koduvõistkond Audentese SG/Noortekoondis. TÜ/Bigbank saavutas põhiturniiri omavahelistes mängudes Viljandis 3:0 ja kodusaalis 3:1 võidu.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN