Esmakordselt korraldatava rannavolle Balti tuuri avab Unibet Baltic Cup Pärnus

Heleene Hollas ja Liisa Remmelg Šveitsis Beach Mastersi turniiril
Heleene Hollas ja Liisa Remmelg Šveitsis Beach Mastersi turniiril — FOTO: Yuh Beach Tour

7.-9. juulini toimub Pärnu rannas Unibet Baltic Cup, mis on sel suvel esimest korda toimuvate rannavolle Baltimaade meistrivõistluste esimeseks etapiks.

Kõrgetasemelisel turniiril löövad kaasa mees- ja naispaarid kogu Baltikumist. Eestlastest on juba turniiril osalemas Urmas Piik ja Dmitri Korotkov ning Siim Ennemuist ja Cris Karlis Lepp, tugevatest Läti paaridest on Pärnusse sõitmas lätlased Martinš Plavinš ja Mihails Samoilovs ning Olivers Bulgačs ja Edgars Točs. Kohal on ka Jazz Pesulad Cupil pronksi võitnud lõunanaabrite paar Arnis Reliņš ja Rinalds Aišpurs.

Naiste võistlusele on end juba kirja pannud tänavusel hooajal siiani vaid välismaal võistelnud Eesti esipaar Heleene Hollas ja Liisa Remmelg, samuti Hollase ja Remmelga kõrval Rahvuste karikal Eestit esindanud Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson. Pärnus näeb võistlemas ka nädalapäevad tagasi Jazz Pesulad Cupil teise koha saavutanud Leedu duot Vlada Oganauskienet ja Lilija Firinovicit.

Unibet Baltic Cupile saab registreeruda kuni 3. juulini kl 23.59 siin. Tutvuda saab ka turniiri juhendi ja infoga ning registreerunud paaridega.

Nii naiste kui meeste turniiri auhinnafond on 2000 eurot. Turniiri toetavad Unibet, Tartu Mill, Särgivabrik, Petronas ja Eesti Võrkpalli Liit.

Balti tuur koosneb kolmest etapist, millest esimene toimub Pärnus, järgmine 15.-16. juulini Leedus Rokiškis ja viimane 28.-30. juulini Lätis Liepajas.

Unibet Baltic Cupiga ühel ajal toimub Pärnu rannas ka noortele suunatud rahvusvaheline rannavollevõistlus Petronas Beach Fest, mille kohta leiab infot ürituse Facebookist.

7.-9. juulini toimub Pärnu rannas Unibet Baltic Cup
7.-9. juulini toimub Pärnu rannas Unibet Baltic Cup — FOTO: Volley.ee