Esiliigas mängiv Dorpat/Tartu vald/TKSK jõudis karikavõistlustel esimesena poolfinaali

Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK
Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK — FOTO: Allan Mehik

Esiliigas osalev Dorpat/Tartu vald/TKSK alistas naiste karikavõistluste veerandfinaalseerias ka teistkordselt Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja jõudis esimesena nelja parema hulka.

Kodusaalis peetud avamäng lõppes Dorpat/Tartu vald/TKSK poolt vaadatuna 3:1 (25:14, 25:20, 23:25, 25:12), tänane teine Võru Spordihallis 3:1 (17:25, 25:22, 25:12, 25:20) tulemusega. Korduskohtumises realiseeris Dorpat/Tartu vald/TKSK naiskond rünnakuid 39-protsendilise efektiivsusega, Barrus/Võru Võrkpalliklubi aga 30-protsendiliselt. Vastuvõtul olid näitajad 57-45 Võru esinduse kasuks. Pallinguässasid lõid võitjad 11 ja kaotajad 12, blokipunktides oli külaliste paremus 8-4.

Võitjate poolel kogusid kahekohalise resultaadi kolm mängijat, resultatiivseimana lõpetas Laura Laas kohtumise 19 punktiga. Agnes Karm lisas külaliste edusse 13, Helerin Hansman 10 ja Laura Reiter 9 punkti. Võitjatele tõi vähemalt ühe punkti kokku 10 erinevat mängijat. Võõrustajate ridades lõpetas Haide Haring mängu 17, Liis Kranich 12 ja Marii Koppel 11 punktiga.

Nelja parema seas läheb Dorpat/Tartu vald/TKSK vastamisi kas TBD Pharmatech/Kastre või Viljandi Metalliga. Ülejäänud kahes veerandfinaalpaaris kohtuvad tiitlikaitsja TalTech ja Tartu Ülikool/Bigbank ning Audentese SG/Noortekoondis ja Rae Spordikool/VIASTON.