Reklaam sulgub sekundi pärast

Eesti paarid lõpetasid U18 rannavõrkpalli EMi avapäeva ühe võiduga

Joonah Marten Üprus ja Joosep Kurik U18 rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlustel.
Joonah Marten Üprus ja Joosep Kurik U18 rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlustel. — FOTO: Volley.ee

Hispaanias Madridis toimuvad neljapäevast pühapäevani U18 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlused, kus Eestit esindavad Joonah Marten Üprus – Joosep Kurik teenisid esimesel päeval ühe võidu ning Anni Põldma – Liisa Põldma jäid ainsas kohtumises vastasele alla.

Üprus ja Kurik alustasid EMi alagrupiturniiri kaotusega, jäädes 1:2 (15:21, 21:13, 12:15) alla Küprose paarile Anninos-Alexios Chrysostomoule ja Savvas Christoule. Ka eestlaste päeva teine kohtumine nõudis võitja selgitamiseks kolme geimi, aga võidupunktid noppisid Üprus ja Kurik, mängides 2:1 (21:14, 17:21, 15:12) üle serblased Aleksa Sipetici ja Marko Skuletici. Üprus ja Kurik jätkavad G-alagrupi mängudega reedel Eesti aja järgi kell 15.10, kui vastu tulevad alagrupi liidrid, Taani noormehed Villads Flügge Napier ja Andreas Sejer Kofod Brinck.

Vaata kõiki noormeeste G-grupi tulemusi.

Õed Põldmad kuuluvad EMil A-alagruppi ja pidasid neljapäeval ühe matši, kus tunnistati norralannadest vastaste Sofia Melina Moli ja Tale Adine Fosseli 2:0 (12:21, 18:21) paremust. Reedel Eesti aja järgi kell 10.10 on eestlannade vastaseks turniiri esimese asetusega kohalik Hispaania duo Sofía Izuzquiza Corulla ja Marta Carro Márquez de Acuña, kell 17.40 minnakse vastamisi Türgi mängijate Ceylin Sayari ja Su Simdimiga.

Vaata kõiki neidude A-alagrupi tulemusi.

U18 rannavõrkpalli EMil juhendab Üprust ja Kurikut Kristjan Kurik, Põldmaid Argo Arak.