Reklaam sulgub sekundi pärast

Eesti naiste koondis sai EM-iks rahvusvahelise sponsori

BigMat
BigMat — FOTO: volley.ee

Euroopa meistrivõistlustel osaleva Eesti naiste võrkpallikoondise sponsorite hulka lisandus rahvusvaheline kaubanduskett BigMat International. Eesti Võrkpalli Liit ja BigMat International sõlmisid koostöölepingu, mille raames toetab ettevõte Eesti naiskonna osalemist 2023. aasta Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril. Lepingu raames saab BigMat International õiguse kasutada oma turundustegevuses tiitlit “Eesti naiste võrkpallikoondise sponsor”.

“BigMat International on olnud läbi ajaloo tihedalt seotud spordiga. Meie ettevõte kannab samu väärtuseid, mis on olulised ka spordis – austus, väärikus, ühtsus ja lojaalsus – need omadused kirjeldavad täiuslikult ka meie firma vaimu. Alates aastast 2019 on BigMat oma seitsmel koduturul teinud koostööd erinevate spordiklubidega. Kokku peaaegu 500 jalg-, korv- ja käsipalliklubi on saanud meilt toetust, aga see on nüüd meie ettevõtte jaoks esimene kord, kui BigMat paneb õla alla võrkpallile. Võrkpall on spordiala, kus edu sõltub võistkonnakonnavaimust ja koostööst ning samad põhimõtted on olulised ka meie valdkonnas,” ütles koostöökokkulepet kommenteerides BigMat International’i president Fabrice Maud.

Eesti alaliidu president Hanno Pevkur ütles, et Eesti naiste koondisel on väga hea meel rahvusvahelise koostöö üle. “Meil on väga hea meel, et Eesti naiskond ja Tallinnas toimuv Euroopa meistrivõistluste finaalturniir on atraktiivsed koostööpartnerid nii suure rahvusvahelise ettevõtte jaoks. See näitab, et meie koondise sportlikku taset, aga EM-i korraldajate tööd, on märgatud väljaspool Eestit ja meid peetakse usaldusväärseks ja positiivset emotsiooni kandvateks partneriteks,” sõnas Pevkur.

Eesti koondise mängude ajakava võrkpalli EM-finaalturniiril Unibet Arenal:

Kolmapäeval   16.08. kell 20:00 Eesti – Prantsusmaa

Laupäeval       19.08.  kell 19:00 Eesti – Soome

Pühapäeval     20.08. kell 19:00 Eesti – Holland

Teisipäeval     22.08.  kell 20:00 Eesti – Slovakkia

Kolmapäeval   23.08. kell 20:00 Eesti – Hispaania

*BigMat International on Euroopa suurim ehitusmaterjalide müügi jaekett. Ettevõte loodi 1981. aastal ja ühendab tänaseks 577 sõltumatut jaemüüjat kokku 1006 müügikohaga seitsmes riigis – Prantsusmaal, Belgias, Portugalis, Tšehhis, Itaalias, Hispaanias ja Slovakkias.