Reklaam sulgub sekundi pärast

Cronimet liigas sõidavad Eesti klubid punkte jahtima Lätti ja Leetu

Pärnu VK kohtub nädalavahetusel RTU ja Amber Volleyga.
Pärnu VK kohtub nädalavahetusel RTU ja Amber Volleyga. — FOTO: Pärnu VK/Aivar Kütt

Cronimet liiga nädalavahetus toob Eesti meeskondade osalusel kokku kaheksa kohtumist, mis kõik toimuvad Lätis ja Leedus, kirjutas volley.ee

Tabeliliidrina läheb nädalavahetusele vastu Selver/TalTech, kes on senisest viiest kohtumisest kõik võita suutnud. Nende vastaseks on laupäeval kell 17.00 Leedu klubi Gargždai Amber Volley ja pühapäeval kell 18.00 lätlaste RTU Robežsardze/Jūrmala.

Amber Volley asub tabelis kahe võidu ja 7 punktiga neljandal kohal, RTU on ühe võiduga viimane.

Laupäeval kell 17.00 võõrustab RTU Pärnu Võrkpalliklubi, kes pidi äsja tegema olulise muudatuse koosseisus, kui vigastada saanud lätlasest sidemängija Karlis Abelitise asemele toodi meeskonna rünnakuid juhtima 26-aastane ukrainlane Vitalii Parkhomenko.

Pühapäeval kell 15.00 mängib Pärnu Amber Volleyga.

Tabelis on Pärnul kirjas üks võit ja neli punkti, mis hetkel annab kuuenda koha.

Tartu Bigbank sõidab laupäeval külla Daugavpilsi Ülikool/Ezerzemele, mäng algab kell 18.00. Pühapäeval mängib Bigbank kell 16.00 Jekabpilsi Lušiga.

Tabelis on Tartu teisel kohal, viiest mängust on võidetud neli ja punkte on koos 12. Jekabpils hoiab ühe võidu ja 3 punktiga eelviimast ehk seitsmendat kohta.

Võru Barrus Võrkpalliklubi võtab laupäeval ette tee Jekabpilsi, kus kohtutakse kell 18.00 Jekabpilsi Lušiga. Pühapäeval kell 18.00 minnakse vastamisi Daugavpilsiga.

Võru Barrus on suutnud viiest mängust võita kolm ja asub 8 punktiga kolmandal kohal.