Reklaam sulgub sekundi pärast

Credit24 Eesti meistrivõistluste esimene finalist on Tartu Bigbank

Täna selgus Tartus Credit24 Eesti meistrivõistluste esimene finalist, kelleks on tiitlikaitsja Tartu Bigbank.

Tartu Bigbanki meeskond. Foto: Pärnu VK

 

Poolfinaalseeria Tallinna Selveri vastu võideti mängudega 3:0, seeria viimane vaatus võideti 3:0 (25:13, 25:18, 25:12).

Täna ei tekkinud Selveri meeskonnal üheski geimis mingitki šanssi kohtumist päästa, tartlased rebisid eest juba geimide alguses ning kontrollisid neid algusest lõpuni. Ka mitmed vahetused ei suutnud mängu muutust tuua. Tartu meeskonna jaoks jäi kirsiks tordil kohtumise lõpp, kui viimase punkti tõi ründelöögiga lühikesekasvuline sidemängija Ronald Järv.

Tartu meeskonna resultatiivseimana tõi Martti Juhkami 23 punkti (+21), Alex Saaremaa lisas 14 silma (+12). Selveri edukaimana panustas Mihkel Nuut 7 punkti (+2).

Tartu vastuvõtt oli 42%, rünnak 63%, blokist saadi 8 punkti ja servilt 8 samuti punkti (eksiti 10 pallingul). Selveri vastuvõtt oli 37%, rünnakuid lahendati 36-protsendiliselt, blokiga teeniti vaid 1 punkt ning servil ei löödud ühtegi ässa.

Selveri peatreener Andres Toobal tunnistas, et hoolealuste esitus jättis kõvasti soovida. “Nad ei pidanudki täna eriti midagi tegema, ise andsime ära selle mängu. Aga isegi väga halval päeval me ei tohiks nii halvasti mängida. Eks me peame pronksimängule mõeldes selle siin ära unustama, sellise emotsiooni pealt… tuleb maha rahuneda meil ja eks läheme ka pronksiseeriasse võitlema,” sõnas peatreener.

Tartu meeskonna libero Rait Rikberg: “Me ei andnud neile üheski geimis hingamisruumi ja suhteliselt kiirelt murdsime nad ära.