CEV Cupi veerandfinaalid: Juhkami aitas Karlovarsko võidule Belchatowi üle, Tammearu ja Roeselare alistasid Treiali ja Vankeri tööandja

juhkami-karlovarsko
juhkami-karlovarsko — FOTO: CEZ Karlovarsko Facebook

CEV Cupi veerandfinaalide avakohtumistes käis kolmapäeva õhtul platsil neli eestlast.

Martti Juhkami aitas CEZ Karlovarsko 3:2 (25-23, 27-25, 13-25, 21-25, 15-11) võiduni tugeva Poola klubi Belchatowi Skra üle, vahendab volley.ee

Juhkami arvele kanti 10 punkti (+1), Karlovarsko edukaim oli 26 punktiga (+17) Kewin Sasak. Belchatowile tõi 20 punkti (+8) Aleksandar Atanasijevic.

Korduskohtumine toimub 16. veebruaril.

Teises veerandfinaalis läksid omavahel vastamisi Belgia meistriliigas mängivad eestlased ehk Märt Tammearu ja Roeselare Knack ning Henri Treiali ja Renet Vankeri tööandja Maaseiki Greenyard. Tulemusega 3:1 (25-23, 20-25, 25-23, 25-23) jäi peale kodusaalis mänginud Roeselare meeskond.

Tammearu panustas võitu 14 punkti (+12), olles sellega resultatiivsuselt teine mees. 27 punkti (+24) tõi Pablo Sergio Koukartsevi kontole.

Treial tõi Maaseiki ridades 7 punkti (+4), Vanker juhtis oma meeskonna rünnakuid kogu kohtumise vältel ning panustas ka 1 punkti (+0).