Reklaam sulgub sekundi pärast

Barrus/Võru Võrkpalliklubi avas Meistriliigas võiduarve

Barrus/Võru Võrkpalliklubi
Barrus/Võru Võrkpalliklubi — FOTO: Rae Spordikool/VIASTON

Naiste Meistriliigas enam võiduta võistkondasid ei ole, kui viimasena avas võiduarve Barrus/Võru Võrkpalliklubi, kirjutab volley.ee.

Turniiritabelis enne tänast seitsmendat kohta hoidnud BARRUS/Võru Võrkpalliklubi võttis koht kõrgemal asunud TBD Pharmatech Tartult revanši, kui novembris peetud omavahelises mängus 2:3 kaotusega leppinud Võru esindus oli täna parem 3:0 (25:20, 25:14, 25:20) tulemusega. Võõrsil mänginud võrulannade parimaks osutusid Salme Adeele Hollas ja Haide Haring, kes mõlemad tõid 11 punkti ja lõpetasid vastasseisu +7 punktiga. Tartu naiskonna seitsmest blokipunktist kuus kogunud Agnes Karm oli 9 punktiga võõrustajate resultatiivseim.

Kuigi servi vastuvõtul oli protsentidega 41-27 edukam Tartu naiskond, siis rünnakul oli omakorda parem Võru esindus, kelle efektiivsus oli 32%. Tartlannade rünnakuefektiivsuseks kujunes 24%. Blokipunkte kogusid mõlemad naiskonnad seitse. Kohtumise kordus on nähtav SIIN.

Seitsmendal katsel võiduarve avanud BARRUS/Võru Võrkpalliklubi tõusis nelja punktiga kuuendaks, samuti ühe mängu võitnud TBD Pharmatech Tartu on kolme punktiga seitsmes.

Tabelijuht TalTech/Tradehouse mängib neljapäeval kell 17.45 Sõle Spordikeskuses viiendal kohal paikneva Viimsi/Tallinna Ülikooliga. Pühapäeval kell 14 on koduväljakul mängiva Viljandi Metalli vastaseks Võru esindus, kell 17 lähevad Viimsi Koolis vastamisi Viimsi/Tallinna Ülikool ja Rae Spordikool/VIASTON.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN