Balti liiga põhiturniir lõppes Võru võiduga, Meistriliigas teenis kolm punkti Audentese SG/Noortekoondis

Võrus lõppes naiste Balti liiga põhiturniir, kui viimases mängus kohtusid Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja TalTech/Tradehouse. Naiste Meistriliigas saavutas kolm võidupunkti Audentese SG/Noortekoondis.

Sarnaselt põhiturniiri esimesele ringile Võru esindus ka teises omavahelises vastasseisus TalTech/Tradehouse`ile geimi ei loovutanud, saavutades 3:0 (25:21, 25:16, 25:17) võidu. Haide Haring ja Salme Adeele Hollas panustasid võitu 12 ning Kerli Kubi 11 punkti. Külaliste ridades tõusis resultatiivseimaks 18 punkti kogunud Dzintra Lember.

Kui pallingu vastuvõtul jäid võrulannad TalTechile protsentidega 54-59 alla, siis rünnakul avaldus võõrustajate paremus numbrites 28%-18%. Seejuures tegid võrulannad rünnakul 12 ja TalTech 17 omaviga, blokipunkte märgiti võitjatele seitse ja kaotajatele üks.

Põhiturniiril seitse võitu ja viisteist kaotust saanud Barrus/Võru Võrkpalliklubi kerkis tänase võiduga kümnendalt realt koha võrra, saavutades Balti liigas tänavu 22 punktiga üheksanda koha. Tiitlit kaitsnud TalTech/Tradehouse oli kolme punktiga viimane ehk kaheteistkümnes.

Naiste Meistriliiga tänases ainsas kohtumises kodusaalis mänginud TBD-Biodiscovery Tartu geimivõiduni ei jõudnud, kui Audentese SG/Noortekoondis võttis 3:0 (25:22, 25:14, 25:18) võidu. Turniiritabelis kolmandal kohal jätkaval Audentese SG/Noortekoondisel on kirjas 24 punkti, kaheksa punkti kogunud TBD-Biodiscovery Tartu on kuues.