Reklaam sulgub sekundi pärast

Audentese SG/Noortekoondis ja TBD Pharmatech/Kastre lisasid tabelisse kolm punkti

TBD Pharmatech/Kastre
TBD Pharmatech/Kastre

Naiste Meistriliiga tänased mängud üllatusi ei pakkunud, kui võiduni jõudsid Audentese SG/Noortekoondis ja TBD Pharmatech/Kastre. 

Kodusaalis mänginud BARRUS/Võru Võrkpalliklubi kaotas Audentese SG/Noortekoondise vastu avageimi 17:25, kuid võitis teise 25:21 tulemusega. Kolmandas geimis olid külalised paremad 25:20 ja neljandas 25:19 tulemusega, saavutades seega 3:1 (25:17, 21:25, 25:20, 25:19) võidu. Mängu statistika saadaval ei ole.

Ainsana punktita püsiv BARRUS/Võru Võrkpalliklubi on turniiritabelis üheksandal kohal, 15 punkti kogunud Audentese SG /Noortekoondis hoiab neljandat kohta.

Võistluspäeva teises kohtumises saatis edu koduvõistkonda, kui TBD Pharmatech/Kastre võitis 3:0 (25:12, 25:22, 25:19) resultaadiga Viimsi/Tallinna Ülikooli. Mängu statistika saadaval ei ole.

Kuuendal kohal jätkav TBD Pharmatech/Kastre on kogunud üheksa punkti, Viimsi/Tallinna Ülikool on viie punktiga kaheksas.

Pühapäeval kell 12 kohtuvad NET spordihallis TBD Pharmatech/Kastre ja Audentese SG /Noortekoondis. BARRUS/Võru Võrkpalliklubi võtab kell 13 kodusaalis vastu kolmandal kohal asuva Rae Spordikool/VIASTONi ja Viimsi/Tallinna Ülikool kell 16 tabeli viienda naiskonna Viljandi Metalli.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN