Audentese SG/Noortekoondis avas Optibet naiste Balti liigas võiduarve

Kui eile pidasid Optibet naiste Balti liigas esimese mängu Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Audentese SG/Noortekoondis, siis täna alustas kolmanda Eesti võistkonnana turniiri Tartu Ülikool/Bigbank. Eelmise hooaja finalist avamängus punktiarvet ei avanud, kirjutab volley.ee.

Kodusaalis mänginud Tartu esindus avageimis Audentese SG/Noortekoondise vastu kordagi juhtima ei pääsenud, leppides minimaalse 23:25 kaotusega. Teises geimis jäid tartlannad kodusele konkurendile alla 16:25 ja kolmandas 20:25 tulemusega, mis tähendas kokkuvõttes võõrustajate 0:3 (23:25, 16:25, 20:25) kaotust.

Külaliste edusse andis 16 (+9) punktiga suurima panuse Carmel Vares, kelle rünnakuefektiivsus oli 45%. Karlotta Kattai lisas võitu 12 ja Roosi Brigita Toom 10 punkti. Laura-Liisa Maiste rõõmustas kodupublikut 11 punktiga.

Tartu esindus oli pealinna võistkonnast üle vaid blokis, kus koguti külaliste nelja punkti vastu kaheksa punkti. Servi vastuvõtul ja rünnakul jäid peale võitjad – vastavalt 54%-42% ja 45%-36%. Servil kogus Audentese SG/Noortekoondis kaheksa esksimuse juures kaheksa ässa, tartlannad eksisid servil 12 korral ja lõid kolm ässa. 

Naiste Balti liiga jätkub 15. ja 16. oktoobril, kui mõlemal päeval tulevad väljakul kõik neli Eesti võistkonda.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN