Advokaadibüroo Premium/Rae vald võttis eelmise hooaja finalisti üle magusa võidu

Advokaadibüroo Premium/Rae vald servil
Advokaadibüroo Premium/Rae vald servil — FOTO: Volley.ee

Reedel pandi pall mängu meeste esiliigas, kui avapäeval oli kavas üks kohtumine. Laupäeval jagati punkte kolmes mängus.

Hooaja avamäng kujunes tõeliseks põnevusetenduseks, kui koduvõistkond Selver Tallinn Spordikool võitis kaotusseisust 3:2 (21:25, 27:25, 25:14, 21:25, 16:14) tulemusega Danpower/Võru Võrkpalliklubi. Seejuures oli Võru esindusel viiendas geimis seisul 14:12 kasutada kaks matšpalli, kuid kumbagi neist realiseerida ei suudetud. Jan Stog tõi võitjatele 23 ja Mart Mandel kaotajatele 21 punkti.

Koduvõistkondade paremusega lõppesid ka laupäevased vastasseisud. Audentese SG/Noortekoondis mängis 3:0 (25:21, 25:17, 25:20) üle Võru meeskonna ja tiitlikaitsja Tallinna Ülikool 3:1 (26:24, 25:19, 23:25, 25:19) IMsport/Türi SK. Kaspar Timusk panustas Audentese SG/Noortekoondise edusse 14 ja Patrick Saimre 13 punkti, Mart Mandel ja Hendrik Hollas tõid Võru võistkonnale 9 punkti.

Võistluspäeva tasavägiseim kohtumine toimus Kindluse spordihoones, kus eelmise hooaja finalist BMF/Rakvere Võrkpalliklubi jäi 2:3 (24:26, 25:19, 26:28, 27:25, 17:19) alla Advokaadibüroo Premium/Rae vallale. Rakvere meeskonna jaoks muudab kaotuse valusamaks asjaolu, et viiendas geimis haarati koguni 10:5 eduseis ning seisul 16:15 ja 17:16 omati enda servil matšpalli.

Pühapäeval kell 17 mängib Rakvere meeskond Rahu hallis EstNor/Kiiliga.