Aadu Luukase karikavõistlustel selguvad sel nädalal kõik poolfinalistid

barrus võru

Sel nädalal selguvad Aadu Luukase võrkpalli karikavõistlustel kõik poolfinalistid.

Esmalt saab selgeks esiliigaklubi Viljandi Võrkpalliklubi ja Võru Barrus Võrkpalliklubi vahelisest veerandfinaalpaarist edasipääseja. Avamängus võttis võõrsil 3:0 võidu Võru meeskond, kordusmäng peetakse 17. novembril kell 19.00 Võrus, kirjutab volley.ee

Mõlemad veerandfinaalid peetakse sel nädalal nii Tallinna Ülikooli – Selver/TalTechi kui Pärnu Võrkpalliklubi – AB Premium/Rae valla vahel.

Esiliigasse kuuluv Tallinna Ülikool võõrustab avamängus Balti liiga tabeliliidrit 17. novembril kell 20.15, korduskohtumine peetakse Selver/TalTechi kodusaalis 20. novembril kell 17.00.

Samuti esiliigas mängiv AB Premium/Rae vald võõrustab Pärnu VK-d 19. novembril kell 13.00 ning Pärnu kodusaalis toimuv kohtumine leiab aset 20. novembril kell 17.00.

Esimene poolfinalist on tiitlikaitsja Tartu Bigbank, kes lülitas veerandfinaalis konkurentsist Eesti Maaülikool/Structura.

Karikavõistlustel selgitatakse edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes, kui mõlemal on üks võit ja üks kaotus ning ka punktide arv sama, siis selgub edasipääseja kuldse geimiga.

Veerandfinaalpaarid:

Viljandi Võrkpalliklubi (esiliiga) – Barrus Võru VK

Tartu Bigbank – Eesti Maaülikool/Structura (esiliiga) 2:0

Tallinna Ülikool (esiliiga) – Selver/TalTech

Pärnu VK – AB Premium/Rae vald (esiliiga)

Karikafinaalid toimuvad traditsiooniliselt meestele ja naistele samal päeval, sel aastal 17. detsembril. Karikafinaalid peetakse meeste kahest finalistist eelmisel hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal lõpetanud võistkonna kodusaalis.