Aadu Luukase karikas selgub täna esimene finalist

Foto: volley.ee.

Täna kell 19:00 algab Pärnu spordihoones Aadu Luukase karika poolfinaalpaari Pärnu VK – Selver/TalTech teine mäng. Eelmisel neljapäeval toimunud esimese kohtumise võitsid veidi üllatuslikult pärnakad 3:2. Pealinna meeskonnal on finaali pääsemiseks täna võõral väljakul vaja 3:0 või 3:1 võitu. Selver/TalTechi 3:2 võidu korral otsustab finaali pääseja kuldne geim, kirjutab volley.ee.

“Esimeses mängus oli meil ka veidi õnne. Vastasel on meist kogemust rohkem, ise näen, et neil on võimalus võrreldes eelmise mänguga üks käik veel juurde panna,” ütles tänase mängu eel Pärnu VK peatreener Toomas Jasmin, “Aga ka minul on meeskonnas mehi, kes suudavad mänge ära otsustada. Kui näiteks Tony Tammiksaar ja Kaur Erik Kais teevad hea mängu, siis on meil ka täna võimalusi.”

Selver/TalTechi peatreener Andres Toobal ootab oma mängijatelt võrreldes esimese mänguga paremat keskendumist: “Tegime väga palju omavigu, ebakõlasid oli ootamatult palju, kõik mehed polnud kesknädala õhtul sajaprotsendiliselt mänguks valmis. Selles osas teeme täna kindlasti korrektuuri ja korralikuma esituse. Mõlemal meeskonnal on pinged peal, meil on selg vastu seina, Pärnul on veidi ootamatult tekkinud võidukohustus, mis paneb mängijad ehk tavalisest rohkem närveerima.”

Aadu Luukase karika finaal mängitakse 17. detsembril.

Teises poolfinaalpaaris Bigbank Tartu – Barrus Võru VK on samuti mängitud esimene mäng, võidukalt alustasid tartlased. Selle paari korduskohtumine mängitakse laupäeval kell 15:00 Tartu Ülikooli spordihoones.