Reklaam sulgub sekundi pärast

Video | Uku Jürjendal: ma pole just kõige rahulolevam matsu üle, mille sain peale esimese raundi lõpukella

Hetk, mille üle Uku Jürjendal just mitte kõige rõõmsam ei olnu
Hetk, mille üle Uku Jürjendal just mitte kõige rõõmsam ei olnud — FOTO: Kuvatõmmis videost

GLORY Heavyweight Grand Prix raskekaalu turniiril Hollandis Arnhemis alistas hollandi võitleja Levi Rigtersi eile õhtul teises raundis nokaudiga Uku Jürjendali. Sellega sai eestlase turniir kahjuks kohe veerandfinaalis läbi.

Kõneainet pakkus matši ajal ja peale seda lahingut üks moment, kus peale esimese raundi lõpukella hollandlane veel ühe korraliku löögi eestlasele sisse pani.

Uku Jürjendal võttis oma Facebooki leheküljel eilse võistlusõhtu kokku ning mainimata ei jäänud ka see ebameeldiv olukord.

"Matš oli täis äktsionit nagu ikka. Essas raundis skoorisin nokdauni, teises sain aga ise korraliku tabamuse. Mu võitleja-hing tahtis jätkata aga kahjuks matš peatati. Ma pole just kõige rahulolevam, mitte ausa matsu üle mille sain peale esimese raundi lõpukella, aga see on fightsport ja shit happens. Õnnitlused Levile eduka õhtu puhul, me veel kohtume. Ma olen väga tänulik oma Tiimile, Sponsoritele ja Fännidele nii Eestis kui ka mujal maailmas!"

Vaata momenti, mille üle eestlane õiglaselt rahul polnud:

Vaata Levi Rigtersi ja Uku Jürjendali matši tipphetki eestikeelse kommentaariga:

GLORY Heavyweight Grand Prix raskekaalu turniiri Hollandis Arnhemis võitis Rico Verhoeven, kes alistas finaalis Levi Rigtersi.

Maailmameister Rico Verhoeven alistas veerandfinaalis kohtunike ühehäälse otsusega Sofian Laïdouni ning poolfinaalis samuti kohtunike ühehäälse otsusega Nabil Khachabi.

Levi Rigters alistas veerandfinaalis nokaudiga Uku Jürjendali ning poolfinaalis raundidega 2:1 Bahram Rajabzadehi.

Vaata finaalmatši tipphetki: