Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Blachowiczi ja Ankalaevi tiitlimatš lõppes ootamatu otsusega – pettunud venelane vihjas, et ei pruugi enam UFC-sse naasta

Jan Blachowiczi ja Magomed Ankalaevi tiitlimatš lõppes vaidlusi tekitava viigiga.

Venelane (Ankalaev) ütles, et oleks pidanud lahkuma ringist uue poolraskekaalu meistrina, kuid selle asemel lahkub ta vihasena ja segaduses.

Viis raundi kestnud heitluses näis venelane olevat Jan Blachowiczist veidi parem, kuid kohtunikud ei nõustunud. Lõplike skooride kokkuvõttes andis kohtunik Mike Bell võitluse tulemuseks 48:47 Blachowiczile, kohtunik Derek Cleary andis tulemuseks 48:46 Ankalaevile ja kohtunik Sal D'Amato andis tulemuseks 47:47, mis tähendas, et võitlus lõppes viigiga.

Pettunud Ankalaev väljendas pärast matši oma nördimust, vihjates, et ei pruugi pärast sellist pettumust valmistavat otsust enam UFC-sse naasta.

"Ma ei tea, mida öelda, ma võitsin selle võitluse," ütles Ankalaev. "Miks ma oma vööd ei saanud. Ma ei tea, mida öelda. Ma ei saa võitlusele kohtunike valida, kuid ma võitsin selle võitluse. Kus mu vöö on?

"Ma ei tea, kas ma hakkan selle organisatsiooni eest uuesti võitlema, sest ma ei tea, mis just juhtus. Ma ei tea, mida sa tahad, et ma ütleksin. Ausalt, ma ei tea, mida öelda. Võib-olla tuleme tagasi ja võtame selle, mis meie oma."