Reklaam sulgub sekundi pärast

Uku Jürjendali üks potentsiaalne vastane GLORY Grand Prix raskekaalu turniiril jääb võistlusest eemale

GLORY Heavyweight Grand Prix toimuv 9. märtsil Hollandis
GLORY Heavyweight Grand Prix toimuv 9. märtsil Hollandis — FOTO: Scanpix

GLORY Heavyweight Grand Prix raskekaalu turniiril toimub 9. märtsil Hollandis Arnhemis ning ülekannet on võimalik vaadata Go3 Spordis.

Võistluse korraldajad on nüüd teada andnud, et üks võitleja, 34-aastane Alžeeria päritolu, kuid Prantsusmaa lipu all võistlev Nordine Mahieddine ei saa võistlustel osaleda, kuna ei läbinud tervisekontrolli. 

"Nordine Mahieddine ei saa osaleda 9. märtsil GLORY Raskekaalu Grand Prix'l, kuna ta ei suutnud täita GLORY uusi ohutus- ja tervishoiueeskirju, mis rakendati 2024. aasta alguses. 34-aastane mees pidi kohtuma avaringis 23-aastase Maroko võitleja Nabil Khachabiga."

"Oleme pettunud, et Nordine ei saa Grand Prix'l, osaleda" ütles Robbie Timmers.

"Sel korral ei suutnud Nordine läbida meie tervise- ja ohutusprotseduure, mis on nõutavad. Me austame tema oskusi võitluskunstide vallas ja kahtlemata näeme teda peagi tagasi GLORY ringis."

GLORY annab lähipäevil teada, milline raskekaallane valitakse tema asemele.

9. märtsil osalevad kaheksa planeedi parimat raskekaalu kikkpoksijat, kes võistlevad turniiril, kus 500 000 dollari suuruse auhinna saamiseks peavad nad ühe öö jooksul võitma kolm matši.

Seitse kindlat osalejat on hetkel: Rico Verhoeven (61-10, 20 KO), Levi Rigters (15-1, 7 KO), Tariq Osaro (25-3-1, 13 KO), Sofian Laïdouni (35-2-1, 17 KO) , Uku Jürjendal (20-8, 16 KO), Bahram Rajabzadeh (65-1, 58 KO) ja Nabil Khachab (25-18, 13 KO).

Kuna Mahieddine kuulus loosimise järel turniiril tabeli teisele poolele, siis oleks ta parimal juhul kohtunud meie sportlasega finaalis (juhul kui eestlane ka finaali pääseks). 

— FOTO: Kuvatõmmis videost

 

Avaringis läheb Eesti kikkpoksija vastamisi hollandlasest võitleja Levi Rigtersiga.

Küsimused ja vastused peale loosimist Uku Jürjendaliga:

Levi Rigters soovis avalahingu pidada Sinuga. Mis sa oskad selle üsna pika 202 cm hollandlase iseloomustuseks öelda?

Ta oli üks variantidest kelle oleks eelistanud esimeseks matšiks valida. Tal on head jalalöögid ja liigub hästi. Käte osas ma ei pea teda kõige ohtlikumaks vastaseks. Näen, et ta läheb nokki.

Me teame sinu taktikat - nokki on vaja lüüa, kuidas Levi vastu nii kaugele jõuda, et see õnnestuks?

Vaja tema pikast distantsist mööda saada, kus ta on efektiivne jalgadega ja siis töö ära teha.

Maailma suurim staar Verhoeven sisenes ja valis kõrgeima võimaliku rankinguga Laidouni endale avavastaseks - päris aumehelik käitumine või kuidas kommenteerid?

Laidouni on kõva underdog ja kõik alahindavad teda. Usun, et ta võib Rico vastu üllatada.

Ühe päevaga tuleb alistada kõik kolm vastast, et võita? 9. märts pole kaugel, kuidas need päevad nüüd edaspidi mööduvad?

Just nii, ühe õhtuga. Järgmisel nädalal sõidan Rumeeniasse sparringutele. Tervis tuleb hoida 100%, see on hetkel kõige tähtsam.