UFC-s peetakse järjekordne põnev tiitlimatš

Nädal pärast kolme tiitlimatšiga võitlusõhtut on UFC-s jälle üks meistrivöö mängus, kui Deiveson Figueiredo asub Joseph Benavidezi vastu ära parandama iluviga, mille tõttu jäi tal meeste viimases omavahelises heitluses tiitel saamata.

Figueiredo ja Benavidez läksid läinud veebruaris vastamisi Henry Cejudo poolt vabastatud kärbeskaalu tiitlimatšis, ent meistrivööd ei saanud välja anda, kuna brasiillane oli kaalumisel veidi rohkem kui kilo lubatust raskem.

“Õige kaalu mittesaavutamine oli minu poolt isiklikult tehtud vigade tõttu seoses minu toitumisega. Jõudsin (võitluspaika) kohale palju raskemana, kui oleksin pidanud seda tegema,” rääkis 32-aastane võitleja enne korduskohtumist.

Karjääri jooksul vabavõitlejana vaid korra kaotanud mehe teekond Abu Dhabi “võitlussaarel” peetavale matšile ei möödunud samuti viperusteta, kui eelmisel nädalal tuli tema koroonaviiruse test tagasi positiivsena. Tema õnneks oli aga päev hiljem antud test juba negatiivne.

Figueiredo alistas Benavidezi talvel teises ringis tehnilise nokaudiga. Ta hindab 35-aastast ameeriklast väga kõrgelt.

“Benavidez on väga ohtlik ja teda ei tohi alahinnata,” märkis Figueiredo, kes on UFC-s võitnud kolm matši järjest.

Benavidezil on meistrivöö kõrval võimalik jahtida ka kärbeskaalu võitude rekordit, mida ta praegu jagab 13 peal olles Demetrious Johnsoniga, kellel vastu pidas ta 2013. aastal oma viimase tiitlimatši. See lõppes Benavidezi jaoks nokaudi läbi tulnud kaotusega.

Mehhiko juurtega mehe nimel on juba kärbeskaalu matšide (17) ja nokaudiga tulnud võitude (5) rekordid.

Otseülekanne järjekordsest põnevast UFC võitlusõhtust algab kanalis TV3 Sport pühapäeval kell 4.00 ja see on nähtav ka veebis Go3 vahendusel.

Kommentaarid puuduvad