Reklaam sulgub sekundi pärast

UFC puuris lähevad vastamisi võrdväärsed staarid

nunes & pena

Juliana Pena vs Amanda Nunes. Need UFC superstaarid lähevad sel nädalavahetusel silmitsi Dallases (USA), kus võitlus käib kukk-kaalu meistritiitli nimel. Tiitlikaitsjaks on ameeriklanna Pena.

Brasiillannat Amanda Nunest kutsutakse läbi aegade parimaks MMA naisvõitlejaks ja on hetkel sulgkaalu maailmameister. Sel korral saame näha kahe naise vahelist kordusmatši, sest eelmisel detsembril pidi Nunes üllatuslikult alla vanduma Penale, kes selle tulemusena võttis Nuneselt ka kukk-kaalu tiitlivöö. 

Seda hingematvat heitlust on võimalik näha pühapäeval 31. juulil TV3 Sport kanalil ja uue põlvkonna teleteenuses Go3. Otseülekanne algab kell 5.00. Enne peamatši näidatakse ka nelja eellahingut.

32-aastane ja 170 cm pikk Juliana Pena on MMAs saavutanud 11 võitu (3 nokauti) ja neli kaotust. UFC naisvõitlejate seas on ta pingereas kolmas. Pena on esimene naine, kes triumfeeris Ameerika UFC tõsielusaates The Ultimate Fighter. 

34-aastane ja 173 cm pikk Amanda Nunes on UFC naisvõitlejate pingereas teine. Ta on esimene naisvõitleja, kes on UFC meister olnud kahes erinevas kaalukategoorias ning ka esimene, kes mõlemas tiitlikaitses edukas oli. Brasiillanna on MMAs võitnud 21 matši (13 nokauti) ja kaotanud viiel korral. Enne tema kaotus Penale oli ta võitnud 12 järjestikust võitlust. 

Eellahingutes näeme mehhiklase Brandon Morena ja uusmeremaalase Kai Kara-France vahelist heitlust. Endine UFC meister Moreno on kärbeskaalu kaalukategooria pingereas esimene ja tema oponent teine.