BOXXER ja TV3 Grupp pikendavad oma ülekandepartnerlust

Pilt on illustaratiivne
Pilt on illustaratiivne — FOTO: Go3

TV3 Grupp ja BOXXER teatasid täna oma eksklusiivse meediaõiguste partnerluse uuendamisest Eestis, Lätis ja Leedus. Poksifännid saavad BOXXERi üritusi vaadata eksklusiivselt järgmise põlvkonna teleteenuse Go3 ja TV3 Sport vahendusel.

Baltimaade juhtiv meediakontsern TV3 Grupp on Bite Grupi ja Providence Equity Partnersi portfelliettevõte. TV3 Grupp omab ja haldab Baltimaade juhtivaid kommertskanaleid, suurimat OTT- ja DTH-teleteenust, kõrgekvaliteedilisi filmi- ja spordikanaleid ning juhtivate kommertsraadiokanalite portfelli.

 

BOXXERi otseülekanded annavad Baltimaade vaatajatele uue tasemelise juurdepääsu rahvusvahelisele tipptasemel poksile, võimaldades BOXXERi eliitvõistlejatel näidata oma oskusi regioonis, kus võitlusspordi fännide arv kasvab üha enam.

 

BOXXERi ürituste otseülekandeid edastab Ühendkuningriigis ja Iirimaal eksklusiivselt Ühendkuningriigi juhtiv spordiülekandeoperaator Sky Sports, kellega 2021. aastal sõlmiti nelja-aastane leping.

 

BOXXER on koduks maailmatasemel võitlejatest koosnevale grupile, kuhu kuuluvad Natasha Jonas, Savannah Marshall, Liam Smith, Richard Riakporhe ja paljud teised. BOXXERi kavas olevate meistrivõistluste võitlusõhtute kõrval toimuvad ainulaadsed BOXXERi sarja üritused, mis toovad kaheksamehelistele turniiridele kokku Suurbritannia säravaimad võitlejad.

 

BOXXERi asutaja ja tegevjuht Ben Shalom kommenteeris uuendatud partnerlust: “Meil on hea meel teatada, et oleme oma partnerlust uuendanud TV3 Grupiga. Meie jätkuv rahvusvaheline kasv on väga põnev ning arvestades TV3 Grupi juhtivat positsiooni selles regioonis, on nad parim partner, kes saaks BOXXERi üritused tuua Eesti, Läti ja Leedu võistlusspordi fännideni. Meid on ees ootamas suur aasta.”

 

TV3 Grupi spordijuht Raimonds Zeps ütles: “Oleme põnevil, et saame TV3 Sport ja Go3 vaatajatele tuua kõrgetasemelisi poksiüritusi. BOXXER on üsna lühikese ajaga kujunenud üheks peamiseks tegijaks selles spordialas ja meil on hea meel sellest osa saada. Kuna promootoril on mõned maailma kõige põnevamad staarid, peaks eelolev aasta tooma palju põnevust meie nõudlikele poksifännidele üle kogu Baltikumi.”

 

BOXXERi järgmine üritus toimub 25. märtsil Suurbritannias Manchesteri AO Arenal, mille õhtu naelaks on maailmameistri Lawrence Okolie tiitli kaitsmine, kui Okolie läheb vastamisi Uus-Meremaalt pärit David Lightiga.