Blaydes läheb UFC puuris vastamisi võitmatu Aspinalliga

Foto: Luca Fury Twitter

Briti võitleja Tom Aspinall on UFCs olnud võitmatu, võites oma viis viimast matši nokauteerimisega. Kuid tema võiduseeria võib laupäeval lõpu saada, kui ta läheb vastamisi ameeriklase Curtis Blaydesiga.

Seda kompromissitut raskekaalu heitlust kantakse üle kuulsast Londoni O2 areenilt ning on nähtav 23. juulil kanalil TV3 Sport ja uue põlvkonna teleteenuses Go3. Ülekanne algab kell 22.00. Enne põhivõitlust saavad spordifännid nautida viite undercardi võistlust.

31aastane ja 193 cm pikk Curtis Blaydes on maailma eliit raskekaalu võitleja. Ameeriklane on oma viimasest seitsmest matšist võitnud kuus. Curtis “Razor” Blaydes on hetkel raskekaalukategooria 4. positsioonil ja astub võistlustulle matšist, kus ta teises raundi nokauteeris Chris Daukausi.

MMAs on Blaydes saavutanud 16 võitu (11 nokauti) ja kolm kaotust. Alates 2019. aastast on ta komistanud ainult korra, kui ta eelmisel veebruaril üllatuslikult kaotas oma kaasmaalasele Derrick Lewisile.

Tom Aspinall on raskekaalu edetabelis Blaydesist kaks positsiooni all pool, kuid ta on oma viimased kaheksa matši kõik võitnud.

29aastasel ja 196 cm pikal Britil on perfektne 5-0 rekord ning neli Performance of the Night boonust. Tema viimane O2 matš toimus alles märtsis, mil ta alistas oma karjääri kõige keerukama oponendi – Alexander Volkovi. Tom Aspinall on MMA võistlustes teeninud 12 võitu (9 nokauti) ja kaks kaotust.

Aspinall rõhutas, et oma kodupubliku ees võitlemine saab tema elu kõige suuremaks katsumuseks ning ütles, et ta pole enne nii tugeva vastase, kui Blaydesiga, võidelnud.