Reklaam sulgub sekundi pärast

Baltikumi võitlusspordifännid saavad nüüdsest jälgida kõiki Glory üritusi

glory_collision-4

TV3 Grupp ja maailma suurim kikkpoksiorganisatsioon Glory leppisid kokku laiaulatuslikus mitmeaastases partnerluses.

Alates 8. oktoobril toimuvast Collision 4 üritusest saavad võitlusspordifännid kõiki Glory ürituste otseülekandeid jälgida ainult järgmise põlvkonna teleteenuse Go3 ja TV3 Sport vahendusel nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. 

TV3 Grupi spordijuht Raimonds Zeps ütleb: „Glory on maailma prestiižseim kikkpoksiorganisatsioon. Meil on hea meel selle koostöö üle, mis võimaldab TV3 Sport kanalitel ja Go3-l saada planeedi kõige andekamate võitlejate koduks. Olen kindel, et meie vaatajad hindavad võimalust jälgida ja toetada Baltikumi parimaid võitlejaid nagu Sergej Maslobojevit, kes peab sel nädalavahetusel Collision 4 üritusel oma karjääri suurima võitluse meistritiitli nimel.“ 

"Oleme ülimalt uhked, et saame teha koostööd TV3 Grupiga Baltikumis ja tutvustada Gloryt kõigile nende vaatajatele," ütles Glory turunduse, digitaal ja partnerluse valdkonna asepresident Jon Martone. "See partnerlus on aluseks meie plaanile, et antud sporti Baltikumis arendada." 

Glory Collision 4 üritusel toimub kauaoodatud triloogiavõitlus kikkpoksilegendide Badr Hari ja Alistair Overeemi vahel. Enne põhimatši on laupäeva õhtul mängus veel neli tiitlit. 

Nädalavahetusel kroonitakse uus poolraskekaalu meister, kui Sergej Maslobojev ja Tarik Khbabez võitlevad vaba tiitli nimel. Leedulane Maslobojev astub võistlustulle poolraskekaalu pingerea kolmandana ja Glory kolme järjestikuse matši võitjana. See võitlus tähistab ka poolraskekaalu debüüti Khbabezi jaoks. 

Lisaks kaitseb super kukk-kaalu meister Tiffany Van Soest oma tiitlit 22-aastase tõusva tähe Sarah Moussaddaki vastu, kes avaldas muljet oma kolmel esimesel Glory võitlusel. Veel saab näha kergekaalu tšempioni Tyjani Beztati teist tiitlikaitsmist, kui ta läheb vastamisi divisjoni kõrgeimal positsioonil oleva Stoyan Koprivlenskiga. 

Collison 4 tähistab ka sulgkaalu tšempion Petchpanomrungi naasmist, kes üritab oma CVsse lisada neljanda tiitlikaitsmise Abraham Vidalesi vastu. Vidales on alustanud oma Glory karjääri nelja võiduga viiest võitlusest. 

Partnerlus Glory organisatsiooniga tagab, et Baltikumi Go3 vaatajatel on võimalik jälgida tippspordiülekandeid nagu La Liga, Ligue 1, Serie A, NBA, Euroliiga, EuroCup, National League jäähoki, Liga ACB, UFC, Glory, ATP turniirid, WRC, NCAA, korvpalli Meistrite liiga, BIG3, Betsafe-LKL, FIBA rahvusmeeskondade võistlused, Eredevisie, Šoti kõrgliiga, Belgia 1A Pro liiga, ERC, Moto GP, MXGP ja Extreme E.